Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kışlık jantlar görücüye çıkıyor!!!

Golf mk4 ler, ibiza ile aynı bijon aralığını kullanıyor. 16" saç jant taksanıza ibiza sahipleri :) Büyük jantla boyama işleri daha şık durur.

Şekil 1-A

4917990727_a02d862627_b.jpg

Sac jantı genelde kışlık için kullanıyolar.
16" takıp o hale getirdikten sonra 30 yanak kış lastiği takmak lazım. Onların da tanesi 500 600TL civarı benim bildiğim :D

ogun pembe boxer al bı tane bıde gozundekı gozlugu de pembe yap kurtbılle gelelım arabanın ve senın resımlerını cekelım :)

şakadır canım bu janlarla gezmesiniz galiba :)

arkadaslar onemlı olan ıgrenc guzel olması deıl,canımız sıkılıyo boyuyoruz ayrıkı seylere canımız ıster 2 gunde boyarız eskı rengıne.arabay zaten dogru durust bındıgım yok garajda yatıyo.4 tane daha arabam var o yuzden.bole deısık fuzulı ıslerı sewıyorum araba pıc de olsa top da olsa kafama koydugum seyı yaparım.ben de begenmedım bu arabada bu rengı ama sadece esprı olsun dıe yaptım:D

Geri
Üst Alt