Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

köpeği döverek öldürdü!!

imza bölümü dilekçe gönderildiği için kapatılmış allah kahretsin bunları keske bir imzada biz verebilseydik :kizgin:

aynısını bu şerefsizlere yapacaksın ama yavaş yavaş acele etmeden. bağlayacaksın, demirle 2 vuracaksın, sonra git dolaş ye iç gel tekrar 2 vur...

aynısını bu şerefsizlere yapacaksın ama yavaş yavaş acele etmeden. bağlayacaksın, demirle 2 vuracaksın, sonra git dolaş ye iç gel tekrar 2 vur...
demirlede degıl ozanım sen kızılcık sopası bılırmısın onunla dovececen bunları sabah akşam hemde ıslaya ıslaya.sabah sabah mahvoldum yaa kopegın feryatları kulagımda çınlıyor insalıgımdan utandım ne kadar sövsem boş :(

bu gün köpeği döver yarın kimbilir ne yapar bu dengesiz aslında gidip kaçırıcan bağlıyacan direğe vurucan sopayı şerefsize

bende 2 tane köpek besliyorum.çok kıymetlidir.videoyu izledim kanım dondu insanlığımdan utandım bunu yapanın direk kafasına sıkardım...

Videoya bakamadım, baksam iyi olmayacak......... bu tip yaratıklardan çoook var. Zamanında, köpeğim sadece tek bir arkadaşıma havlamıştı, yavaş yavaş görüşmeyi kestim, 2 yıl sonra da ne mal olduğu ortaya çıkmıştı, en iyi dosttur köpekler......

Videoya bakamadım, baksam iyi olmayacak......... bu tip yaratıklardan çoook var. Zamanında, köpeğim sadece tek bir arkadaşıma havlamıştı, yavaş yavaş görüşmeyi kestim, 2 yıl sonra da ne mal olduğu ortaya çıkmıştı, en iyi dosttur köpekler......

+1
6. hisleri aklımızın ermiceği kadar kuvvetliler benimde bir golden ım var çok cana yakındır herkezle oynaşır sırnaşır ama birinide sevmedimi sevmez üstüne bakmaz. Kokundan dahi mutlu olup olmadığını anlayıp ona göre hareket ederler:)

Videoya gelirsek... Bu şerefsizin oğullarını karşımda birileri sopayla demirle tekme tokatla döverek öldürseler alıp biramı karşılarında zevkle oturmazsam adam değilim. Ben bunlarla aynı cins olduğumu kabul etmiyorum...

yakın olsada bu Allahsızları ziyaret etseydik komple bi organizasyonla....

Geri
Üst Alt