Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

joker_dd askerlık...

joker_dd

Kayıtlı Üye
arkadaşlar 1 hafta önce bornova 10.alaydan çok talihsiz şekilde kırıklar f tipi cezaevine dağıtımım oldu...şartlarım malesef iyi değil.bu mesajıda 1 gün yasal iznimden kullanarak ailemin beni çıkarmasıyla atabiliyorum...malesef evci izni gibi birşeyde yok :( şuan sewgilimin yani herşeyimin ve ailemin yanındayım...hepinizi çok özledim...eğer olurda birilerinin yolu izmire düşerse izmir kırıklar özel güvenlıkli f tipi cezaevine beklerim...nete girme şansım anca ayda 1 kere olabilecek gibi görünüyor.kendinize iyi bakın...

Sıkma canını Doğuşcum.Umarım bundan sonrası güzel geçer senin için.Hayırlı teskereler kardeşim

Hayırlısı üzme kendini ne kadar kaldı ki zaten :)

sayılı gün kardeşim takılma bu ayrıntılara...kendine iyi bak.

Sakın bozma moralini doguş sabret alışırsın sayılı gün çabuk geçer inşallah seni bekliyoruz senle daha araba temizliycez...

yapma doğuşum :( Bu kadar karamsar olma.Sayılı gün geçer eninde sonunda.Moralini bozma yeter...

kardesım sayılı gunun cabuk gecer ınanıyorum kısa zamanda alısırsın ... dıkkat et kendıne cok ozledım zaten senı opuyorum cok senı

çabuk geçer Doğuş'um sıkma canını..
özledik seni.. :)

Çabuk geçer Doğuş merak etme..
Hayırlı teskereler..

özledik seni doğuşcuum boşver takma kafana geçer biter az süre zaten

Geri
Üst Alt