Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

joker_dd askerlık...

Hayırlı Teskereler kardeşim 117 gün daha çekersin 118. gün olmicak kafanı hiç takma, inşallah askerliğimizi bitirip rahatımıza kavuşucaz.

Kardeşim alışınca daha kolay olacağına eminim askerlik zaten yatınca boş kalınca hiç geçmiyor..... Belirli bi zaman geçince kendine geliceksin vee ordaki şartlara alışıcaksın o zaman herşey daha kolay olacak Hayırlı Tezkereler......;)

arkadaşlar 1 ay geçti ve gene iznimden 1 gün kullanarak evci çıktım...1 ay geçti ama olumlu hale bi gelişme yok :D günde 14 saat nöbet tutuyorum,komanda gibi her gün spor yapıyorum ama sorun bu değil benim için sadece insanları özledim...komutanlarım ve asker arkadaşlarımın daha insancıl olması benim için yeterdi...tek özlediğim bu cezaevi ortamından böle sanırım...ne olursa ne kadar zor olursa olsun Allah sağlık versin yeter ne yaparlarsa yapsınlar zamanı durduramazlar 93 gün daha sabredicem.hepinizi özledim.hepinizi öpüyorum kendinize dikkat edin...

allah yardımcın olsun kardeşim sayılı gün çabuk geçermiş ya bitti sayılır 93 gün dediğin hemen geçer ..sıkma canını herşeyin hayırlısı olsun..

kardesım dayan az kaldı
allah yardımcın olsun

Hay Allah ya ne kısmetsiz adam çıktın sen ya :( Zaman her ieyin ilacıdır Doğuş biraz daha dayan

Doguş az kalmış sabret daha geliceksin arabaları yıkayacagız kardeşim...:D

kardesım valla kalbın temız senın hakkından konustum sonrasında aradın valla :)
ınsallah kısa zamanda gecıcek hayırlı tezkereler dılıyorum sana opuyorum cok dıkkat et kendıne ....

arkadaşlar 1 ay geçti ve gene iznimden 1 gün kullanarak evci çıktım...1 ay geçti ama olumlu hale bi gelişme yok :D günde 14 saat nöbet tutuyorum,komanda gibi her gün spor yapıyorum ama sorun bu değil benim için sadece insanları özledim...komutanlarım ve asker arkadaşlarımın daha insancıl olması benim için yeterdi...tek özlediğim bu cezaevi ortamından böle sanırım...ne olursa ne kadar zor olursa olsun Allah sağlık versin yeter ne yaparlarsa yapsınlar zamanı durduramazlar 93 gün daha sabredicem.hepinizi özledim.hepinizi öpüyorum kendinize dikkat edin...

doğuşum hiç canını sıkma günler hızla geçiyor , ben bile acayip çökmüş haldeyim ama dönüp baktiğimda günler hizla geçmiş gitmiş , önümüzde 90 güncük var başka da yok , zaten en kötü mevsimde en ılıman yerlerde askerliğimizi yapip bitirmiş oluyoruz..çok şükür ölüm korkusu olmadan nöbetler tutup bitiriyoruz bu askerliği..hayirli tezkereler kardeşim.

Geri
Üst Alt