Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jetta(Golf)Leon Karşılaştırması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence SPORT UP a binseydim bi daha başka arabaya binmezdim sanki biraz daha düzgün oldu...Ve en azından makyajsız kasalarda makyajlılardaki gibi çalma çırpma olayları yok bilmem anlatabildimmi...

benim gözümde arabanın tipi 5. 6 . sıradadır. öncelik kalite konfordur. bu yüzden sport up almazdım bile.

makyajsızların iç aksamı makyajlılardan çok daha vasat kalitede.

Güzel kardeşlerim herkesin sevdiği bizim sevemediğimiz yönler olur sen öyle yaparsan adamın fikri değişip senin fikrinle kesişirmi sizin amacınız bu herkesi kendi bildiğiniz yöne taşımaya çalışıyorsunuz...

nıe yuklenıyorsunuzkı hakana adam arabasından gayet memlun gayette kendı zevkıne gorede aracını kısısellestırıyor herkes olmasada o Leon'undan gorudugunuz uzere gayet memlunum sıkayetımde yok dıyor:)

Bence SPORT UP a binseydim bi daha başka arabaya binmezdim sanki biraz daha düzgün oldu...Ve en azından makyajsız kasalarda makyajlılardaki gibi çalma çırpma olayları yok bilmem anlatabildimmi...

---------- Post added at 01:36 ---------- Previous post was at 01:34 ----------

Tanımadığı birisine yalan söylüyor demesine ben çok takıldım arkadaşımızın. Eğer susuyor isem bu benim SCW ye olan saygım ve SEAT a olan sevgimdendir...

kardeşim senle tanışmadık ama görmüşlüğümüz varmış sonradan anladık 2miz de..rica ediyorum sakin olalım oke. ??

Ömer Yiğit kardeşim..
sana bi örnek veriyim..
bi eski kasa Cupra'nın benzin pompasıyla Bentley'nin X modelinin pompası aynı ama fiyatı abartmıyorum 4 katı..neden sence..birinin üzerinde Seat diğerinin üstünde Bentley yazdığı için..VW de fiyatları yükseltmek konusunda daha avantajlı doğal olarak Seat'a göre fiyatına göre bi aracın kalitesi ya da adı her neyse anlayamazsın..sen güle güle kullan aracını Jetta'nın yeri Leon'a göre aynı kalsın..herkes biribirnin fikrini değiştirmeye çalışıyo ama sonuca varmak imkansız..senden ricam artık sakin ol kardeşim oke. ??
Tamam Yiğit abi.Ne demek istediğini anladım sen kısacası diyorsunki bu biz Leon sahipleri çok akıllıyız ucuz fiyata Volkswagen grubunda olan bir marka aldık.Volkswagen sahipleri hiç birşey bilmiyor ve aynı donanımdaki arabayı daha fazla paraya alıyor

Tamam Yiğit abi.Ne demek istediğini anladım sen kısacası diyorsunki bu biz Leon sahipleri çok akıllıyız ucuz fiyata Volkswagen grubunda olan bir marka aldık.Volkswagen sahipleri hiç birşey bilmiyor ve aynı donanımdaki arabayı daha fazla paraya alıyor

dediğimden gerçekten bunu mu anladın kardeşim. ??

Yok diyorki leon sahipleri; Biz hiçbir şey bilmiyoruz.Volkswagen sahipleri çok şey biliyor o yüzden biz hiçbir zaman vw almayacağız...

nıe yuklenıyorsunuzkı hakana adam arabasından gayet memlun gayette kendı zevkıne gorede aracını kısısellestırıyor herkes olmasada o Leon'undan gorudugunuz uzere gayet memlunum sıkayetımde yok dıyor:)
Evet kesinlikle çok haklısınız. Başımı duvarlara vuruyorum daha önce neden almadım diye ahhhh.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt