Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jetta(Golf)Leon Karşılaştırması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yukarıdaki listede saydıklarımın kaç tanesi makyajsızda var.:) olayın arabamla alakası yok.

sen boşunu aldın demek sadece bahane olur gerçekleri gizlemez.

---------- Post added at 23:02 ---------- Previous post was at 23:00 ----------

hangi açıdan daha iyi kanıtlarmısın alpcim. şase motor direksiyon servosu debriyajı herşey aynı. daha sert konforsuz süspansiyon takınca araba daha iyi dinamik sahibi olmaz olmaz.

Daha konforsuz olabilir. Ama 'daha sert' diyorsun. Bu aslında herşeyi açıklıyor. Leon daha sert bir araba..

yok elestırmıyoruz lakap da takdıgımız yokda ...ben merak ettım nıe leon aldın almadan önce test surusune cıkabılıyosun özellıklerınıde bılıyosun arastırabılıyosun ..

gerçici ara bir model benim için. daha önce dediğim gibi imkan olduğu an good bye leon :)

ama YÜZÜ diyorsn :) görüntüde kalıo o dediğin :p

yavrum daha sert süspansiyon daha sert bi gövde 40K Lira'lık bi arabada alabileceiğin en sportif şeydir zaten yürüyen olarak geri kalan da tasarımla tamamlanır..Porsche değil ki bu naaptın olm.. :D

bence abartıyorsun yunus bunu cidden..çok çok güzel mk1 ler ama objektif olan kimse de 2 arabaya stock haldeyken bakınca bu daha sportif duruyor demez

sportifliğe ne açıdan baktığın ile alakalı. :)

---------- Post added at 23:06 ---------- Previous post was at 23:05 ----------

yavrum daha sert süspansiyon daha sert bi gövde 40K Lira'lık bi arabada alabileceiğin en sportif şeydir zaten yürüyen olarak geri kalan da tasarımla tamamlanır..Porsche değil ki bu naaptın olm.. :D

daha sertine bindim merak etme :D
leonun eksiği var dediysek o kadarda değil nan :D
en azndan sertliğin faydası var. birde kütük gibi araba yapıp yol tutturamıyan markalar var :D

şase , şanzıman falan dedin golf le aynı onlar zaten dedin sonra ki ben detaylı bilgilere sahip değilim bunu sen söyledin.geriye aracın kasası kalıyor zaten saydıkların dışında.

sportifliğe ne açıdan baktığın ile alakalı. :)

---------- Post added at 23:06 ---------- Previous post was at 23:05 ----------

daha sertine bindim merak etme :D
leonun eksiği var dediysek o kadarda değil nan :D
en azndan sertliğin faydası var. birde kütük gibi araba yapıp yol tutturamıyan markalar var :D

Yunus'um insanların nedense bayıldığı A3 aynı donanım ve motorla 75K Lira mıydı neydi..hade lan dedim adama..Golf desen ben oldum olası pek sevemedim zaten..bi ruhu varmış gibi gelmiyo bana özellikle son kasanın..
tamamen objektif söylüyorum çünkü ben arabamı Leon olduğu için değil motoru için aldım ve dönüp bakıyorum mükemmel bi seçim yapmışım..
sen yapmamışın önce git kendine bijon al sen.. :D

Emre mesela mk2 arkalarda bağımsız süspansiyon olup mk1 de olmaması gibi ;)

mk2de zıplayarak gittiğin yerde diğerinde yayıla yayıla gitmek ama konforun yanında zevk verebilmek :) bunu herkes beceremez canikom :D,

malesef öyle bir hale geldiki ülkemizde tipi güzel olması bir arabayı sportif saymaya yetiyor. bunların alayının temeli kompakt sınıf HB aile aracı ötesi değil. yani bir tt değil yada bir lambo.

---------- Post added at 23:11 ---------- Previous post was at 23:10 ----------

Yunus'um insanların nedense bayıldığı A3 aynı donanım ve motorla 75K Lira mıydı neydi..hade lan dedim adama..Golf desen ben oldum olası pek sevemedim zaten..bi ruhu varmış gibi gelmiyo bana özellikle son kasanın..
tamamen objektif söylüyorum çünkü ben arabamı Leon olduğu için değil motoru için aldım ve dönüp bakıyorum mükemmel bi seçim yapmışım..
sen yapmamışın önce git kendine bijon al sen.. :D

e bizde motoru seçtik zaten :) sen gidiyor diye seçtn ben az yakıyor diye.

ama bir yay projesi var aklımda. acaba bunlara golf 6 yyaları taksam uyarmı yumuşacık olsn :D
millet sertleştiriyo biz yumuşatıoz :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt