Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jetta(Golf)Leon Karşılaştırması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
nerden biliyorsun olmayacağını

leonda alakasız heryerden çalınmış mesela benimkinde bijon kilidi bile yok :)

bak aklıma geldi. yol bilgisayarı yarım ekran leonda. golfte tam ekran ve konfor modülü ayarlarına imkan tanıyacak şekilde. bu bile başlı başına ciddi bir fark.

bn anlamadım boş kasasını mı aldın sen ....bu kadar memnunıyetsızsen sat arabanı ...hem leon golfe gore daha sportıf bı arabadır

sen boş leon almışsın o yüzden beğenmemişsin leonu mayham

bn anlamadım boş kasasını mı aldın sen ....bu kadar memnunıyetsızsen sat arabanı ...hem leon golfe gore daha sportıf bı arabadır

hangi açıdan :) görüntü bir arabayı spor yapmaz dinamikleri şasesinin yapısı motor seçenekleri yapar. e bunların alayını zaten nerden alıyor dünya alem biliyor artk :)

illaki bazı şeyleri duymak bazı arkadaşların hoşuna gitmeyebilir. beni eleştirmek isteyebilir bana karşı lakap takmak isteyebilir önyargılı olabilir buna bir diyeceğim yok.

ancak gerçekler aynend ediğim şekilde. yani hiç bir şey göründüğü gibi değil.

hangi açıdan :) görüntü bir arabayı spor yapmaz dinamikleri şasesinin yapısı motor seçenekleri yapar. e bunların alayını zaten nerden alıyor dünya alem biliyor artk :)

bence yanlış düşünüyosun bu konuda.görüntü gayette bi aracı spor yapar.mk1 leon mu daha sportif görünüyor stock halde yoksa güncel kasa mı mesela ?

Emre Leondada gayet 'sportif' motor seçenekleri var. Leonun 'dinamik' lerinin Golf ten daha iyi olduğuda bir gerçek. VW den alabilir ve bu iyi birşey. Daha iyisi olan Seat'ın arabya ruh katması, tutkulu hale getirmesi :)

sen boş leon almışsın o yüzden beğenmemişsin leonu mayham

yukarıdaki listede saydıklarımın kaç tanesi makyajsızda var.:) olayın arabamla alakası yok.

sen boşunu aldın demek sadece bahane olur gerçekleri gizlemez.

---------- Post added at 23:02 ---------- Previous post was at 23:00 ----------

Emre Leondada gayet 'sportif' motor seçenekleri var. Leonun 'dinamik' lerinin Golf ten daha iyi olduğuda bir gerçek. VW den alabilir ve bu iyi birşey. Daha iyisi olan Seat'ın arabya ruh katması, tutkulu hale getirmesi :)

hangi açıdan daha iyi kanıtlarmısın alpcim. şase motor direksiyon servosu debriyajı herşey aynı. daha sert konforsuz süspansiyon takınca araba daha iyi dinamik sahibi olmaz olmaz.

Yunus VW'nin Seat'ı marka grubunda nereye yerleştirdiğini biliyosun dimi kardeşim..
sportif yüzü.. :) ;)

herşey aynı ise golf nasıl daha üstün daha sportif oluyor peki?

illaki bazı şeyleri duymak bazı arkadaşların hoşuna gitmeyebilir. beni eleştirmek isteyebilir bana karşı lakap takmak isteyebilir önyargılı olabilir buna bir diyeceğim yok.

ancak gerçekler aynend ediğim şekilde. yani hiç bir şey göründüğü gibi değil.

yok elestırmıyoruz lakap da takdıgımız yokda ...ben merak ettım nıe leon aldın almadan önce test surusune cıkabılıyosun özellıklerınıde bılıyosun arastırabılıyosun ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt