Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jetta(Golf)Leon Karşılaştırması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mayham85

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ağu 2009
Mesajlar
3,915
Yaş
36
Madem kalite konfora bu kadar önem veriyorsunuz neden leon aldınız. Hiç test etmedinizmi?

etmiş olmam yada etmemiş olmam seni alakadar etmez ayrıca kimse neden aldığımıda eleştiremez. para benim mal benim ister alırım ister benzin döker yakarm.
 

leon sport

Kayıtlı Üye
Katılım
25 Ağu 2009
Mesajlar
5,732
Yaş
40
bi kere daha yineliyorum anlayamayanlar için...

siz tartışmayı beceremiyomusunuz ? tartışmak kelimesi diyince aklınıza kavga etmek didişmek mi gelir sadece.tartışmanında boyutları şekilleri vardır.ama nedense biz sadece bi tarafı üzerinde uzman ibi görünüyoruz.meziyet gerektirmeyen tarafı üzerinde.sizdeki bu hırs bu inat nedir anlayamıyorum.mademki karşınızdaki insanın fikirlerine değer vermiyosunuz ozaman ne diye tartışma yada karşılaştırma konusu açıyosunuz.nası olsa yorumlayanların fikirlerini önemsemiyor,söylenilenleri dinlemiyosunuz.sadece kendi fikrinizi beyan ediyor karşınızdakine empoze etmeye çalışıyosunuz.yetmiyor bide birbirinize hakaret etmeye başlıyosunuz.
bana sonunda bu konu kapansın bu konu kitlensin diyeceğiniz konular açmayın.yok açıyosanız konuyu o boyuta getirmeyin...!
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt