Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

jantlarım sizce nasıl olmuş?

ruhi

Kayıtlı Üye
arkadaşlar jantlarımı sonunda takabildm çünkü evde en az 2 aydır kutularında beklıyorlardı, bu arada 5 cm lik eibach yaylarımı ve lastiklerimi temin ettim ve bu sonuç çıktı yorumlarınızı beklıyorum.(jant 18'' audi replica /lastik kumho 225/40/18)

resimleri detaylı çekemedim en azından bunlarla bir yorumlarınızı alayım dedim

yakışmış güle güle kullan

güzel olmuş...hayırlı olsun...benimde aklımda vardı bunlar ;)

değişik durmuş, bir taraftan bakınca güzel ama bir taraftan da fazla dallı budaklı gibi sanki. Çok güzel de diyemedim kötü de, arada kaldım:) Hayırlı olsun.

değişik durmuş, bir taraftan bakınca güzel ama bir taraftan da fazla dallı budaklı gibi sanki. Çok güzel de diyemedim kötü de, arada kaldım:) Hayırlı olsun.
açıkcası söylemek gerekirse ben bu jantı ilk gördüğümde çok hoşuma gitmişti aldm dayanamayıp ama arabaya taktığımda kötüde diyemedim ama güzelde diyemedim değişik bişe bazen güzelde gelıo kötüde gelıyor böyle şeylerde oluyor bir kaç gündür =) herkesin zevki farklı sonuçta =)

---------- Post added at 01:54 ---------- Previous post was at 01:50 ----------

güzel olmuş...hayırlı olsun...benimde aklımda vardı bunlar ;)
tşkler mert
yakışmış güle güle kullan
tşkler ZGR
çok şık güle güle kullanın.

tşkler glenfiddich

temiz hali belki daha güzel durur ama benmde pek hoşuma gitmedi.

Geri
Üst Alt