Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jantlarımı parlak siyaha boyatsam???

o huy pis değil çoğu zaman işe yarar. ben önceki arabamı aldığımda şartlarımı bir öğrensen yuh dersin. arabaya ayıracak kuruş yokken ben o arabanın yarısını bedavaya getirdim konut kredimi kapattım. bazı şeyler için gözünü karartman lazım. şartları iyileştirmek için açabileceğin kapıyı zorlayacan yada şartları eksiye götürüp yüklü geriden geleceksin.

sonuna kadar katılıyorum abi ;) istemek başarmanın yarısıdır demişler...

Mert ben olsam bu jantı almazdım üzerine 1000lira verip.Kendi görüşümdür hiç hoşuma gitmedi.Üzerindekiler bence daha iyi...

hay yaşa ismail, ama hevesini kırmasana olm Allah Allaaahhhhhhhhh.

hay yaşa ismail, ama hevesini kırmasana olm Allah Allaaahhhhhhhhh.

Faruk abi heves kırma değil amacım.Hani ben olsam üzerindeki jantı çıkartıp üzerine 1000 lira koyacaksam daha iyi,değişik birşeyler arardım.19'' lar bence hani hiç göze hitap etmiyor.Bırak üzerindeki jantı çıkartıp 1000 lira vermeyi normalde jant alıcak olsam yine almam ben.Çünkü şu an üzerindeki jant her haliyle ondan daha güzel.

saol ismailim...fikirleriniz önemli bnm için ;)

Ne demek Mert :)

ya o diilde ismail benim şu jantları ps le parlak siyah yapabilirmiyiz??

evet yaa İsmail, masraftan kurtaralım iyi bişey olsun dikkat et :)

Geri
Üst Alt