Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jantlarımı parlak siyaha boyatsam???

doukancım saol kardeşim...şaşırdım bianda görünce benim konumu.ama daha dün yine aklımızdan geçti bu konu...ben de mat siyaha boyatıp sarı brembolardan almayı düşünüyorum...

Rica ederim ne demek, Jantların açılı olduğundan ışığı iyi taşıyo üstünde , parlak tercih edilirse daha bi ben burdayım diyecek bence , yine de karar senin abicm =)

Rica ederim ne demek, Jantların açılı olduğundan ışığı iyi taşıyo üstünde , parlak tercih edilirse daha bi ben burdayım diyecek bence , yine de karar senin abicm =)

aynen işte garip bi açısı var kolların tam güneş altında mesela gözüme çok kötü geliyo ama imzamdaki gibi bi ışık varken kolların hatları inanılmaz ortaya çıkıyo bayılıyorum jantlarıma...ama siyaha geçersem bu havası kaybolcak sanki,ya da mat siyah ta mı kaybolur yoksa parlakta mı bilemedim açıkcası???

Yani böyle bi jantta o gölge oyunlarının kaybolması çok zor, her halükarda mat'da olsa parlak'ta olsa ışığı yansıtacak , parlak olursa göz alacak , mat olursa sadece ton farklılıkları oluşacak , illa boyama taraftarıyım diyosan ben parlak derim.

Ama işin öteki yanı bu jantların bu asilliğine kıyamam ben, boyatırsan biraz piyasa jantına dönüşebilir, bu haliyle devam derim ben , illa değişiklik şart diyosan bence başka alternatifler de aramalısın.

çok iyi olmuş bu...ama tam olarak nasıl bi renkti doukan? füme gibi sanki

095d6fdff000f33f4f90b6ac84fdebd9.jpg

Yok yok çok güneş alıyordu içerisi ondan öyle çıkmış bildiğimiz piano blackti yakından görsen çok canlıydı...

bunu görmem çok iyi oldu kafamdaki bütün soru işaretleri ortadan kalktı diyebilirim doukan...çok tşkkr ederim...en kısa zmnda boyatıyorum o zaman ;)

Geri
Üst Alt