Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

jant renk seçimi

seçelim

• parlak krom

Kullanılan: 5 13.9%
  • titanyum grisi

Kullanılan: 19 52.8%
  • mat siyah renk.

Kullanılan: 12 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    36
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Faruk abi,çok güzel olmuş güle güle kullan..:)

vallahi de bu renk güzel olur demiştim :D

Hayırlı olsun abi çok güzel olmuş bence de.

Mesut o jantlar kaç inç kolların modeli nasıl farkında mısın.. :)

Mesut aklımdakilerden biri de oydu ama kollar arası birleşimlerde çok güzel işçilik olabileceğine kanaat getiremedim. o yüzden tek renk seçim daha iyi olacak kanaatine vardım. Araç yay istiyor ama ben yaya karşıyım Yiğit, ne kadar güzel olursa olsun güvenli gelmiyor bana yay. TR'de yay işi sakat, araç zaten akslar arası yeterince uzun ve yere de yeterince yakın. orjinal kalsın.

yay nasıl güvenli gelmiyo Faruk abim. ??

Mesut aklımdakilerden biri de oydu ama kollar arası birleşimlerde çok güzel işçilik olabileceğine kanaat getiremedim. o yüzden tek renk seçim daha iyi olacak kanaatine vardım. Araç yay istiyor ama ben yaya karşıyım Yiğit, ne kadar güzel olursa olsun güvenli gelmiyor bana yay. TR'de yay işi sakat, araç zaten akslar arası yeterince uzun ve yere de yeterince yakın. orjinal kalsın.

güzel bir işcilik isteyen bir iş evet. kollar arası birleşimlere biraz dikkat etse bu boyayan firma cok güzel bir şekil cıkarırdı ortaya. peki madem aklında vardı bu tarzda oraya sordunmu iyi bir işcilik olamayacagı kanaatına öylemi vardın faruk abi ?

Yiğit yay şöyle güven vermiyor, aracın görünütüsünün ve viraj kabiliyetinin artması dışında TR'deki yollardan dolayı güven vermiyor. Ben devletime güvenip de aracı bu kabiliyetler için alçaltmayı güncel durumda hiç olumlu görmüyorum. Hatta aracım izin verseydi lastik yanakları bir basamak üst sınıfta bile almayı istedim ama araç izin vermedi. Şu anki hali bana göre güvenlik sınırının alt noktasına yakın durumda.

Evet Emre aynen koyu ton olmasından dolayı paşa.

Mesut, adama sorsan sana hayır diyeceğini düşünemezsin tabiki. Kim yaptığı yada yapacağı işe pislik atmak ister ki? Adama sorma gereği bile hissetmedim bunun için. Gösterdiğin model son derece güzel ama bunu bu kadar güzelleştirecek işçiliği titiz adam ben tanımıyorum. O yüzden de tek renk seçimi daha olumlu geldi bana. Çok da yakışıklı oldu, arabayı parkettiğimdeyanından geçerken bakanların sayısı arttı sanki :D

amaaaaan alt tarafı boya işte atla deve de değil yani. rahatlık battı bizde boş durmadık hepsi bu :D:D:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt