Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

jant almadan önce fikir sahibi olun ;)

yalnız her jantla ilgili bi konu açıldığında konu dönüp dolaşıp yine yay'a geliyo :D hepimizde aynı sıkıntı var sanırım...3,5 luğun tatmin etmemesi ve 5'inde sanırım biraz korkutması...5'lik yay ve 18 jant kullanan pek fazla arkadaş yok sanırım...

ben 1500 km de yayladım 1 buçuk sene oldu sıfır sıkıntı:) 1 senede 18 jantla kullandım...

Mert 5le kardeşim sonra yarım kilo çekirdek alıp karşısına geçer izleriz:D

bende istemiyo diilim de,araba daha 6000 km'de...yürüyeninde bi sorun çıkarır mı diye düşünüyorum ...
Amortisörlerde sorun yaratabilir. Ankara'da mevcut amortisörleri, takacağınız yaya göre sağlamlaştıran yerler var. Bu işlemleri yaptırıp yay takmanızı tavsiye ederim.

yaylarım orjinal, araç 100bini geçti ve ben kesinlikle orjinali değiştirme taraftarı da değilim tavsiye de etmem.

Geri
Üst Alt