Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

jant alıcam

hasanaco

Kayıtlı Üye
2009 model leonuma lenso sr5 marka jant alıcam ama jantın et değeri 35.yeni aldığım coilover kitle beraber cumartesi kısmetse jantları takıcam.et 35 değeri olan jantta sürtme yaşarmıyım.225-40-18 ölçüler yardımcı olursanız çok sevinirim.yoksa kafayı yicem:) işin içinden bir türlü çıkamıyorum...

et değeri jant'ta ne demek bilmiyorum ama jantlar güzel umarım o bahsettiğin sorunu yaşamazsın

et 35 le %1500 sürtme yaşayacaksiniz..hele ki coilover ile kullanacaksaniz ve çamurluklar tam kapanana kadar basacaksaniz garanti veriyorum sürtecek..
et40 ve üstü bir jant almaya bakın derim..

et35 için çözüm de şu olur tamponlari çamurluklara tutturan yere tam dik olan bir vida var...sürterse ilk o sürtecek o vidayi söktürüp vidanın girdiği yeri traşlatabilirsiniz..1 tane vida sökmekle tampon düşmez zaten...ancak coiloverla iyice basarim derseniz bu sefer lastiğin yanakları da çamurluğun iç kısmına sürtmeye başlar büyük ihtimalle (bu kısmı varsayım olarak yaziyorum)

bir diğer çözüm de eksi kamber vererek sürtmenin önüne geçersiniz ama o durumda da lastikleriniz dengesiz ve hızlı aşınır...
et42 çok ideal mesela..tam çamurluğun bittiği hizzada jant devam ediyor..et35 de jant biraz dişarda kaliyor...

bu arada lenso sr5 modeli s5 janti replikasıdır , 18" elime alip baktiğimda eşşek ölüsü gibiydi çok ağirdi..1.6 leonunuzu biraz daha gitmez hale getirecektir...

Coilde varken çok daha özgün bir jant seçmelisiniz bence, bütün leonlar aynı oluyor gün geçtikçe.

Coilde varken çok daha özgün bir jant seçmelisiniz bence, bütün leonlar aynı oluyor gün geçtikçe.

ya bakıyorum jant bi türlü bulamıyorum.bulduklarımın hepsi et 35 değeri.sizler yardımcı olursanız sevinirim.jant konusunda.aslında bbs lerin replicasını bulsam alıcam ama izmirde hiç bişey yok.

bunları gördümde bunları beğenmedim ben.ben bbs rs gt bu jantı çok beğeniyorum ama bir türlü bulamıyorum.illa bu marka olması şart değil tabi kide...

Geri
Üst Alt