Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

jant alıcam

keskin kt 4 caddede e36 kasa bmwcilerin vazgeçilmez jantidir =) jantin kollari çemberin içinde olduğu için 19" da kendini gösterebiliyor ancak..18" diyorsaniz bence ufak durur...güzel durabilir ama büyük durmaz o kesin =)

onda sorun yaşarmıyım et değerinde filan 18*8.5 yazıyo eliftuningde...uyarmı bizim arabaya yani....

18 8.5 un et değeri ne olmali bilmiyorum..
18*8 et40 ve üstü en ideal jantlardir..
8.5 biraz geniş sanirim..

18 8.5 un et değeri ne olmali bilmiyorum..
18*8 et40 ve üstü en ideal jantlardir..
8.5 biraz geniş sanirim..

neye el atsak yalan oluyo valla çıldırcam kaç aydır bu jant işiyle uğraşıyom ama bi türlü bulamıyom.izmir gibi bi yerde yaşıyom ama jant satan yerlerde iş yok ve müşteri memnuyeti yok. :(

flanş olayina girilecekse 911 turbo jantini tek geçerim...

şu sayfada en üst sırada en sağdaki
http://www.autoalloys.com/seatleon

ama büyük ihtimalle bu jant da çok geniş kalacaktir...

en sorunsuzu bbsleri takmak =)

hocam ben aracıma 19 " değil 18" takmayı düşünüyorum.bugün bir tane jant firmasıyla görüştüm keskin kt4 hyper modelini 18*8,5 et 35 bana uyar dedi ve sürtme yaşamazsın dedi.sizce coiloverla çok basmazsam genede sürtme yaşarmıyım...

5cm'lik yay da 19" jantla sürtebiliyo yüksek hızlarda davlumbaza..önemli olan ne zaman ve nereye sürttüğü..
ET'sinin en az 40 olması lazım bildiğim kadarıyla alacağınız jantın sıkıntı yaratmaması için..

Geri
Üst Alt