Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

izmit için yardım ( anahtar ve pandizot pimi )

ibrahimyavuz

Kayıtlı Üye
öncelikle herkese selamlar izmit merkez ve çevresinde bana yardım edebilecek tanıdıklarınız var mıdır ?
1- leon aracımın yedek anahtarını bulamıyorum bir tane yedek yaptirabileceğim bir anahtarcı var mı ( varsa ortalama ücretleri nedir )
2- bagaj pandizot pimim kırıldı ( 2015 model ) bunu nasıl temin edebilirim komple kapağın içi degişmeli dediler.

Merhabalar,

@OTO DÜNYASI her iki sorun için yardımcı olacaktır. Yedek anahtar yapımı için ortalama 300-400TL olabileceğini tahmin etmekteyim.
Pandizot için ayrıca Oto Çıkmacılara da bakabilirsiniz.

Ekleme - 29.07.2020 :

Hocam sitemize sponsor olan Oto Anahtarcı var. Ona da bir danışabilirsiniz. Buradan ulaşabilirsiniz.

Pandizot Pimi Eski Gölcük Yolu Üzerinde Seat Yedek Parça Satan Yer Var Ordan Temin Edebilirsin

öncelikle herkese selamlar izmit merkez ve çevresinde bana yardım edebilecek tanıdıklarınız var mıdır ?
1- leon aracımın yedek anahtarını bulamıyorum bir tane yedek yaptirabileceğim bir anahtarcı var mı ( varsa ortalama ücretleri nedir )
2- bagaj pandizot pimim kırıldı ( 2015 model ) bunu nasıl temin edebilirim komple kapağın içi degişmeli dediler.

Merhaba pandizot pimi için sanayide yedek parça satan yer vardı oraya sorabilirsin

Anahtar İçin de sitede sponsor olan arkadaş var Murat oto anahtar diye bilgileri mevcut iletişime geçersen her konuda yardımcı olur İstanbul’da kendisi

Geri
Üst Alt