Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

istanbulda buluşma olcak mı ?

Atilla biraz ters zamanda geldin kardeşim sen bi çoğumuzun finalleri falan vardı..

Atilla biraz ters zamanda geldin kardeşim sen bi çoğumuzun finalleri falan vardı..

Yiğit abi bu bir bahane suan ben tekrar geldim istanbula 11 subatta geldim 6 gün kaldım sitede bunuda belirttim birtek mesut abi aradı ilgilendi şimdi bosuna cene calmıyalım konuda dağılmasın gülün eylenin gezin güzel scw üyeleri

Yiğit abi bu bir bahane suan ben tekrar geldim istanbula 11 subatta geldim 6 gün kaldım sitede bunuda belirttim birtek mesut abi aradı ilgilendi şimdi bosuna cene calmıyalım konuda dağılmasın gülün eylenin gezin güzel scw üyeleri

ya tamamda atilla böyle emraha yatmaya gerek yokki. yakıstıramadım sana.

ya tamamda atilla böyle emraha yatmaya gerek yokki. yakıstıramadım sana.

Emrah ne alaka anlayamadım ki emrah kelimesi hoş değil bilesin değerli ibrahim abi adam gibi paşalar gibi sözümü söyledim çekintim olmadı olmazda... asıl ben sana yakıstıramadım bu sözleri ama canın saolsn güzel abim uzatmayalımda mevzuyu farklı taraflara gidicek dağılmasın konu

Geri
Üst Alt