Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Isıtmalı koltuk yapımı

Evrensel

Kayıtlı Üye
orjinalinde koltukları ısıtmalı olmayıp da sonradan 90-100₺ maliyetle ön koltuklarını ısıtmalı yaptırmaya çalışan, çinden 60-70₺ye malzeme getirten birini duydum, acaba bu konuda bilgisi olan var mıdır? Malzemeler, kumaş altına yerleştirilen su geçirmez bir ped, kablosu ve anahtarı.

orjinalinde koltukları ısıtmalı olmayıp da sonradan 90-100₺ maliyetle ön koltuklarını ısıtmalı yaptırmaya çalışan, çinden 60-70₺ye malzeme getirten birini duydum, acaba bu konuda bilgisi olan var mıdır? Malzemeler, kumaş altına yerleştirilen su geçirmez bir ped, kablosu ve anahtarı.
Önce kendinizi tanıtan bir konu açınız forumda bir arkadaş almıştı detayını hatırlamıyorum arama yaparak bulabilirsiniz

BURADA Golf 7 için orjinal koltuk ısıtma ekipmanı mevcut. Orjinal klima tuşları da var. Sadece ısıtma tuşu montajı oluyorsa iş görecektir. Ama montaj işi biraz sıkıntılı gibi. Zamanında araştırmıştım. Golf 7 Boşline bakıyordum da :D

Isıtmalı koltukta kumaş iyi değilse zamanla leke yapacaktır. Deri koltuklar için ideal bir donanımdır ama bende var kaç defa kullandın dersen hiç neredeyse. Sadece bazen çocuk arka koltuk icin açıyor o kadar.

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
Isıtmalı koltukta kumaş iyi değilse zamanla leke yapacaktır. Deri koltuklar için ideal bir donanımdır ama bende var kaç defa kullandın dersen hiç neredeyse. Sadece bazen çocuk arka koltuk icin açıyor o kadar.

Isıtmalı koltuk güzel bir özellik aslında. Ama olarak alınırken 99 dolarlık bir parça nasıl binlerce tl ye opsiyon olarak satılıyor. Akıl, mantık, vicdan almıyor valla.

Isıtmalı koltuk güzel bir özellik aslında. Ama olarak alınırken 99 dolarlık bir parça nasıl binlerce tl ye opsiyon olarak satılıyor. Akıl, mantık, vicdan almıyor valla.
BMW 3 serisinde cruise control için 2500 TL istiyordu geçen sene. Araba anlaşması yaptiğında firma 1000 TL ye takacakti.
Akıl vicdan mantık yok kardesim

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
BMW 3 serisinde cruise control için 2500 TL istiyordu geçen sene. Araba anlaşması yaptiğında firma 1000 TL ye takacakti.
Akıl vicdan mantık yok kardesim

Maalesef öyle. Markalar aslında müşterilerini sırf isimlerinden dolayı resmen dolandırıyor.

Geri
Üst Alt