Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

iPhone iOS 4 yeni yazılım

bugün ofsteki arkadaş ta bahsetti ama üşendim versiyon yüklemeyi. hele siz biraz kullanın da eksilerdeki durumu iyice anlayalım hazıra konalım. düzgün bişey değilse hiç ellemeyelim. zaten bendeki cihaz önceki arıza bakımı yapılamayıp yenisi verildi. narin cihazlar fazla kurcalamak da istemem.

Faruk abim ben uzak dur derim, önceki versiyonum çok daha iyiydi.

Napcam bilmiyorum şimdi. Serbayın gönderdiği linklerde anlatılıyor ama bir hayli karışık, becerebilirmiyim bilmiyorum

söz dinlerim Ozan, zaten üşeniyorum bunun için. bu haliyle bile epeyce iyi elimden düşmüyor zaten. biraz daha iyileşirse hanım elimden alıp kafamda paralayacak diye korkuyorum:p

estafurullah abi, bizimkisi sadece tavsiye :)

bence de eski halim fazlasıyla yetiyordu bana, kaşındım resmen :)

arka planda çalışan uygulamaları kapatmak için menüdeyken orta tuşa 2 defa basın alt tarafta açık uygulamaların listesi çıkıcak. daha sonra uygulamaya basılı tutun köşesinde eksi işareti belirecek. eksiye tıklayarak kapatabilirsiniz:)

ohaaaaaaa saydım üşenmedim 40 tane arka planda çalışan uygulama buldum :D ama çok berbat ya multitasking :S en azından uygulamaların sağ koselerinde çıkış kapatma vs düğmesi olsa windows mobilkedeki gibi.. bakalım şimdi hızında fark edecekmi.

Ozan ses konusuna gelince vallahi bende böyle bi şikayet yok? :S

çok ilginç ya bariz azaldı benimkinin sesi, özellikle tuş sesi

arka planda çalışan uygulamaları kapatmak için menüdeyken orta tuşa 2 defa basın alt tarafta açık uygulamaların listesi çıkıcak. daha sonra uygulamaya basılı tutun köşesinde eksi işareti belirecek. eksiye tıklayarak kapatabilirsiniz:)

menüdeyken dediğin? direk ikonların olduğu ekranda 2 kere oratadaki yuvarlağa basınca hızlı arama menüsü çıkıyor

detaylı anlatabilirmisin sana zahmet?

ozanda 3G var multitasking desteklemiyor 3g ler.. Ancak jb yapınca kullanılabilir

Geri
Üst Alt