Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

iPhone 4 Türkiye fiyatları

hayırlı uğurlu olsun çok sevindim güzel güblerde kullan inşallah..bende ilk kayıt yaptırmıştım vodafone ve turkcell'e
vodafone 2 gündür deli gibi arıyor.
en son..100 aylık dedi..400 dakika konuşma 100mb internet ve telefon yanılmıyorsam 24 ay iyi dinleyemedim. 16 gb..uygunsuz zamanda arıyorlar..bide turkcell de bizbize kamuyum
35 tl 1200 dakika bunu bozmaya niyetim yok..
adamlar hayırdan da anlamıyor..

Teşekkürederim abim
Varol abi bende bizbize kamuyum bana dedikleri 95tl+35= 130tl 24 ay öde hemen verelim dediler 2280 tl a geliyo bende dedim o zaman ne karım varki zaten 35tl görüşüyorum neymiş 1gb internet veriyolarmış falan filan.. Abi en mantıklı yurt dışından almak..

Teşekkürederim abim
Varol abi bende bizbize kamuyum bana dedikleri 95tl+35= 130tl 24 ay öde hemen verelim dediler 2280 tl a geliyo bende dedim o zaman ne karım varki zaten 35tl görüşüyorum neymiş 1gb internet veriyolarmış falan filan.. Abi en mantıklı yurt dışından almak..

dediğin doğru..avantajı da var parayı keş yatırmıyorsun..hoş ben ticaret adamı değilim yani 1250 lira bana birşey getirmez kar olarak..rahmetli babam sevmezdi nakit para vermeyi hep kullanmayı severdi parayı o parayla kar eder taksidini öderdi ama bu rakamlar yüksek rakamlardı..
95 e gelince bana biraz uyar aslında zaten blackberrry için o parayı veriyordum..ama bi farkla 4gb internet vardı..bi konuşayım bakalım kafama yatarsa..ama 1gb internet yetermi..BB de yetiyordu da iphone4 de yeter mi ???

dediğin doğru..avantajı da var parayı keş yatırmıyorsun..hoş ben ticaret adamı değilim yani 1250 lira bana birşey getirmez kar olarak..rahmetli babam sevmezdi nakit para vermeyi hep kullanmayı severdi parayı o parayla kar eder taksidini öderdi ama bu rakamlar yüksek rakamlardı..
95 e gelince bana biraz uyar aslında zaten blackberrry için o parayı veriyordum..ama bi farkla 4gb internet vardı..bi konuşayım bakalım kafama yatarsa..ama 1gb internet yetermi..BB de yetiyordu da iphone4 de yeter mi ???

Abi fazla netten video seyretmezsen yeter bence..

Abi fazla netten video seyretmezsen yeter bence..

BB de hiç seyretmedim..şu ana kadar ama sebebi..vardı..bb video açmıyordu..aslında bb den kalma 4 gb indirimli hakkımda var belki birlerştirirler..bi yarın arayıp sorayım bakayım ban ne bir teklif sunacaklar

Geri
Üst Alt