Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

iPhone 4 Türkiye fiyatları

bugün gittim turkcell' sordum 1600 lira verince 2 yıl garantili kampanyasız world karta 10 tasitle...veriyorlar..:confused::confused::confused:

Varol abi pariste 600Euro civarıymış benim bi tanıdık bu hafta gidicek kendinede banada alıcak tabi bulabilirse apple store'larda kapış kapış gidiyomuş... 1100tl falan geliyo

Varol abi pariste 600Euro civarıymış benim bi tanıdık bu hafta gidicek kendinede banada alıcak tabi bulabilirse apple store'larda kapış kapış gidiyomuş... 1100tl falan geliyo

güzel rakam istanbul da da var 1100'e karaborsa da ..ama pasaporta işlemek lazım..dost bulmak lazım..ben de bakınıyorum.. şu an..alamam 1 ay sonra büyük ihtimalle..bügün amfi de yandı zaten..elimde telefonum olduğu için onu acileyette biraz geriye attım..1 ay sonra denk düşerse gene o zaman bakabiliriz de onu işletmek de lazım..bakalım..
ama çok teşekkür ederim

geçen ay abd de baktım fiyatlara. 3GS kontratsız 500 dolar 4G de 600 dolardı. Trde almak isteyenleri tutmayalım:)

bir de şunu ekleyeyim çok ta kapış kapış gitmiyordu benim gördüğüm kadarıyla. Milleti gaza getiriyolar sadece. Burada olmayan ne deli telefonlar var iphone gibi.

abd den gelenler sıkntılı oluyo burada kullanılma konusunda

ersoy abı bu arada ozellıkle tembıh et sim kilitsiz olsun !

güzel rakam istanbul da da var 1100'e karaborsa da ..ama pasaporta işlemek lazım..dost bulmak lazım..ben de bakınıyorum.. şu an..alamam 1 ay sonra büyük ihtimalle..bügün amfi de yandı zaten..elimde telefonum olduğu için onu acileyette biraz geriye attım..1 ay sonra denk düşerse gene o zaman bakabiliriz de onu işletmek de lazım..bakalım..
ama çok teşekkür ederim

tamam varol abim ilerde bu iphone'nun anfi olarakta kullanınanlarıda çıkar bu gidişle abi :):D:D

geçen ay abd de baktım fiyatlara. 3GS kontratsız 500 dolar 4G de 600 dolardı. Trde almak isteyenleri tutmayalım:)

bir de şunu ekleyeyim çok ta kapış kapış gitmiyordu benim gördüğüm kadarıyla. Milleti gaza getiriyolar sadece. Burada olmayan ne deli telefonlar var iphone gibi.

ben bazı forumlarda okudum özellikle avrupadaki apple store larda millet sıraya giriyomuş abd'de adamların öle bizler gibi fazla telefon hastalığı yokmuş diye biliyorum..

Varol abim ben bugün paristeki apple store'dan aldırdım 630 Euro yani 1250 tl :eek:32gb sim kilitsiz pazartesi elimde olucak.. turkcell ve vodafone iyi ittiriyo bu fiyata bakılırsa..

Varol abim ben bugün paristeki apple store'dan aldırdım 630 Euro yani 1250 tl :eek:32gb sim kilitsiz pazartesi elimde olucak.. turkcell ve vodafone iyi ittiriyo bu fiyata bakılırsa..

hayırlı uğurlu olsun çok sevindim güzel güblerde kullan inşallah..bende ilk kayıt yaptırmıştım vodafone ve turkcell'e
vodafone 2 gündür deli gibi arıyor.
en son..100 aylık dedi..400 dakika konuşma 100mb internet ve telefon yanılmıyorsam 24 ay iyi dinleyemedim. 16 gb..uygunsuz zamanda arıyorlar..bide turkcell de bizbize kamuyum
35 tl 1200 dakika bunu bozmaya niyetim yok..
adamlar hayırdan da anlamıyor..

Geri
Üst Alt