Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

iPhone 4 Türkiye fiyatları

- 48 -

Kayıtlı Üye
turkcell fiyatları..vodofona da bakıyorum
resim3f.png

Phone4’ü, kontratsız olarak alan Turkcell müşterilerini de avantajlı teklifler bekliyor. iPhone 4 16 GB peşin olarak KDV dahil 805 Euro, iPhone 4 32 GB ise KDV dahil 950 Euro karşılığı alınabilecek. iPhone4’ü kontratsız alan Turkcell’liler, 1 GB internet paketinden 12 ay boyunca indirimli olarak ayda 25TL’ye yararlanacak ve haftada 2 gün Turkcell’lilerle ücretsiz konuşma ve mesajlaşma avantajına sahip olacak. Ayrıca, iPhone 4, Turkcell’de World ile peşin fiyatına 10 taksit fırsatıyla satışa sunulacak.

resim4a.png

iphone 4 olacaktı ben düzeltebiliyor muyum yoksa imdat talep ediyorum

4 ne alemde bir ara toplatılacak yeni sürümü cıkıcak falan söylendi. ne yapsak alsakmı iphone 4ü yoksa beklesekmi ?

abidaha oncede soyledım bilemessin ben cesaret edip aldım hıc sıkıntı yok
ama ıngılteredeyken baktıgımda sorunluydu onlar cekme sorunu vardı

yurtdışından kaçak telefon almaya teşvikte yardımlarını esirgemeyen Turkcell ve Vodafone' a tebrikler

bugün gittim turkcell' sordum 1600 lira verince 2 yıl garantili kampanyasız world karta 10 tasitle...veriyorlar..:confused::confused::confused:

Geri
Üst Alt