Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

insan ı düzeltince !

KAPTAN

Forumdan Uzaklaştırıldı
Bir haftanın yorgunluğundan sonra baba Pazar sabahı kalkmış elinegazetesini almış ve akşama kadar oturup dinlenecek olmanın keyfiniçıkartmaya başlamış. Ama baba bunları düşünürken oğlu yanına gelerek kendisini parka götürmekiçin geçen hafta söz verdiğini hatırlatmış. Canı hiç dışarıya çıkmakistemediği için bir bahane bulup evde oturayım , dinleneyim diye düşünmüşBirden gazetenin promosyon olarak verdiği dünya haritası gözüne ilişmiş .Bu haritayı hemen parçalara ayırmış ve oğluna uzatmış ;" bu haritayıbirleştirebilirsen hemen gidelim parka " demiş . Ardından da içinden derin bir oh çekmiş ; "dünyanın coğrafyaprofesörlerinden birini getirsen yine de toplayamaz bunu iyi akıl ettim "diyerek sevinmiş . Aradan 10 dakika geçmeden çocuk koşarak babasının yanınagelmiş. Baba haritayi düzelttim parka gidebiliriz demiş . Adam önce inanmamış ve görmek istemiş. Görünce de şaşırarak nasıl yaptığınısormuş . Çocuk demiş ki; bana verdiğin haritanın arkasında insan resmivardı........ “İNSANI DÜZELTİNCE DÜNYA KENDİLİĞİNDEN DÜZELDİ...”

mesajı güzel ama çocuğun çakallığı ön planda kalmış sanki Yılmaz abi.. :)

bana insanlık demeyin lütfen bu konuda doluyum bilen biliyo zaten..
bilmeyenler de PM atabilir..

Geri
Üst Alt