Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ilk aşırı hız cezamı yedim arkadaşlar

CanKan00

Kayıtlı Üye
geçenlerde eskişehire 20km kala duble ve dümdüz yolda kestiremediğim biyerde radar varmış yolun tatlılığına kaptırmış olmalıyım ilk defa 160km ibreyi gördüm 5dk sonrada kenarda polis arabası :D 127km hızla gittiğiniz tespit edildi biraz alttan alarak ufak bi ricada bulunmama rağmen 265tl faturayı aynen elime tutuşturdu :(
100km olsaymış 120tl ödeyeckmişim hız arttıkçada ceza artıyormuş vesselam..içimden dedim allahtan 160 giderken radara yakalanmadık yoksa vay halime demeden edemedim :D

not: 1hafta içinde ödersem 4/1 oranında indirim varmış yani 200tl kurtulacağım

Geçmiş olsun, hız sınırı kaçmış radara yakalandığınız yerde?

geçmiş olsn erhan abi. geçen sene uyarmıştım radar var diye. bir şey olmaz diyordun :) allahtan meskun mahal sınırı çok sıkıntılı o yolda hız sınırı 70 olan kısımda yememişsin. hemen hemen aynı mevkilerde 94 le yemiştim.

geçmiş olsn erhan abi. geçen sene uyarmıştım radar var diye. bir şey olmaz diyordun :) allahtan meskun mahal sınırı çok sıkıntılı o yolda hız sınırı 70 olan kısımda yememişsin.
saol emrecim sende biliyosun o yolu basmadan gitmek imkansız gibi birşey bozüyük kavşağından eskişehir yolunun yaklaşık tam ortalarında polis vardı,birçok sayısız kereler gidip geldim o yolda ama inan hiç polis görmemiştim ondan dolayı sana bişi olmaz cesareti gösterdim :) ve o cesaretle bastıkça bastım :D napim elimde değil :D meskul mahal olan yerlere daha gelmeden belirtiler basladığı andan zaten hızı 70-80 çekiyorum..valla canları ceza kesmek istemişler oltaya ben takıldım işte :D bu arada bişide dikkatimi çekmedi değil bir ara yanımdan deli gibi hızla gecen arac bilaç dk sonra yavaslamıştı allah allah bu napıyo falan olmuştum çakozlamadımki olayı :D ondan sonra da 10km sonrada beni bekliyolarmış amcalar :D neyse sağlık olsun ne diyelimki başka bir daha 90geçmeyiz orada nasıl dayanıp gideceksem artık yolda..

not:yan yoldan hiçde camları karartılmış bir araçta geçmediki sanırım yolun kenarlarında ağaçlık bi bölgede pusuya yatmış

geçmiş olsun, sizin oralarda (eskişehir/kutahya) bu radar olayı baya sıkıntı heralde, kütahyada akrabalarım var onlarda sürekli bi radar cezalarından bahsediyordu

o yolda pusuya yatacak binlerce yer var. görmemen normal. ancak yol kenarındaki tabelaları görmen gerekirdi. işte hiç görmedim yemem demekle olmuyor eninde sonunda çıkıyor karşına. en doğrusu sınırı hiç aşmamak.

---------- Post added at 02:41 ---------- Previous post was at 02:40 ----------

geçmiş olsun, sizin oralarda (eskişehir/kutahya) bu radar olayı baya sıkıntı heralde, kütahyada akrabalarım var onlarda sürekli bi radar cezalarından bahsediyordu

hakan basit bir örnek. ankaraya giderken bir keresinde 230 km yolda 11 ayrı noktada radar saydığım oldu. ortalama 20 km de bir nerdeyse :) genelde sene sonlarında yada tatil başlangıç bitişlerinde sapıtıyorlar.

Geri
Üst Alt