Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İç Trim Kaplama

AykutKocaak

Kayıtlı Üye
1.4 fr'ım için trim kaplama yapmayı çok istiyorum ancak sorduğum bir iki yer bunun mümkün olmayacağını söyledi. Halbuki daha önce iç trimi karbon kaplı olan leon gördüm. Ayrıca aynı layouta sahip olan başka VW grubunun araçlarını da gördüm. Sonuç olarak iyi bir işçilikle kalkma vb sorunların olmayacağını düşünüyorum. İstanbul'da var mıdır acaba bildiğiniz bir yer iç kaplama yapabilecek? Görüşlerinizi bekliyorum...

Eliniz yatkinsa internetten karbon folyo alip kendinde kaplayabilirsin. Onun disinda sirinevler yada beylikduzu afm yapiyordu. Folyo isi yapan biyere sorsaniz onlarda size yardimci olur.

Su ile yapısan folyolar degil yapıskanlı folyolar tercih etmelisin uzun ömürlü olması için.Aynı şekilde bende bazı yerleri kırmızıya kaplamayı düşünüyorum yaptığım zaman fotolarını paylaşır daha detaylı bilgi veririm.

Geri
Üst Alt