Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibizaya tüp taktırmak?

4rd4

Kayıtlı Üye
arkadaşlar malum bızım araclar 75bg benzınlı satıp dızel bısı almaya kalksam uzerıne ıyı paralar koymak lazım kalıtelı bı arac alabılmek ıcın bu yuzden tup takmayı dusunmuyor degılım acıkcası. aranızda ıbızaya tup takan kullanan onerdıgınız marka varmı? cekısınde dusme olurmu bılgınız varsa paylasırsanız sevınırım.

arda benımde kafamda o varda pederi kandıramıyorum lpg ye karşı adam madem benzınden korkuyorsun neden benzınlı aldın dızel alsaydın dedı haklıda ama kafamda var brc sıralı sistem olabilir .. bızım arkadaşta 2004 hondasına stepne kısmına sıralı koydu tam tersıne arabada güçlenme oldu :D stepne koy derim çok sıkıntı çekiyorsan çünkü lpg ye yaptıgın masrafı en fazla 8 9 ay ıcınde yaptıgın tasarrufla kurtarırsın ;)

tabikide olcak abi çekişte falan dusme.senin araba normalde cekmiyo hele klima acınca duruyo(aşağılamıyorum yanlıs anlama).. sat abi Ogun gibi,zaten o fiyata gider seninkide hadi 500 falan fazla gitsin sonrada git dizel ibiza al:D cok para falanda vermessin hemen hemen aynılar.. dizeli benden biliyosun yani daha tarif etmeye gerek yok..tüpe tamamen karşı bi insan olarak seninkinide onaylamıyorum sakın taktırma

---------- Post added at 00:06 ---------- Previous post was at 00:05 ----------

ya ben buarabaya baya bi bincem satmayı falan kolay kolay dusunmuyorum diyosan illede tasarruf olsun diosan git taktır..ama benim fikrim kesinlikle taktırma sat dizel bişey al.. ben dizelciyim

ben baktım butun araclara nerdeyse dızel arabalar bı punto var kı hayatta almam onun dısında hepsı malum 100 bını devırmıs ha ıyı bısı alaym dersen koyarsın uzerıne 7 8 mılyar alırsın ama ole bı luxum yok. bı cok kısıyle konustum guc kaybının olamadıgını soledıler ama yınede yorumları alayım ben:D

geçen seneden beri taktırmayı düşünüyorsun şimdiye amorti etmişti kendini..

Tupun yararlı olmadıgı kesın bsey yada performans veren bırsey yok.Yalnız bır arkadasımın 16V leonunda vardı ve tuptede ayar yapılıyor takıldıktan sonra,ayarını kendısı ustayla beraber yolda yapmıstı.Hatta roll yaptıgımızda araba benzıne aldıgında daha kotu gıdıyodu:) Tup onayladıgım bsy degıl ama benzın 4 lıraya dayanmısken bu ulkede ınsanlara baska care kalmıyor en azından bınılen araba performansa yonelık bır motor kullanmıyorsa bence mahsuru da olmaz

Geri
Üst Alt