Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibizadan rapide geçtim

atillayalcin

Kayıtlı Üye
Geçen hafta 2016 model ibizamı satıp, yine 2016 model / 1.2 TSI / 110 hp / Skoda Rapid Greentech Style aldım. Araç, ibizaya göre muhteşem konforlu ve büyük. Sedan isteyen arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim. Ancak birkaç şey dikkatimi çekti. Belki bilen vardır diye soruyorum. Kumandadan açma ve kapama tuşlarına uzun basınca, camlar inip kalkmıyor. Ayırca kapı kollarındaki cam tuşlarına bir kez basınca sonuna kadar inip ya da kalkması gerek diye düşünüyorum ama bu araçta cam tuşuna basılı tutmam gerekiyor. Sadece şoför camı tek basışta inip kalkıyor. Bir de sanırım ayna motorlu değil. Kendi kapanmıyor. Elle de kapatamadım çok sert. Bir zarar vermemek için bıraktım öyle

Hayırlısı olsun. Güle güle kullanın. Bahsettiğiniz özelliklerin hepsi kodlama ile açılan özellikler. (Kumandadan cam açma kapama vb) Tekirdağ merkezdeyseniz bir arkadaş tavsiye edebilirim size destek olması amacı ile. (Özellik açma vb)

Hayırlısı olsun. Güle güle kullanın. Bahsettiğiniz özelliklerin hepsi kodlama ile açılan özellikler. (Kumandadan cam açma kapama vb) Tekirdağ merkezdeyseniz bir arkadaş tavsiye edebilirim size destek olması amacı ile. (Özellik açma vb)

Teşekkür ederim. Merkezdeyim. Arkadaşın iletişim bilgilerini yazarsanız sevinirim. Müsait bir zamanımda arar görüşürüm. İbizanın boş paketinde bile kodlama olmadan, bu cam olayları oluyordu. Bunda olmaması ilginç

Aracınız hayirli ugurlu olsun. Allah kaza bela vermesin insallah..

Cam dugmeleri iki kademe ise ve ikinci kademede otomatik kapanip acilmiyorsa kalibrasyon bozulmustur. Yok iki kademe degilse maalesef otomatik degildir dugmeler. Arkadasin skoda fabiasinda arka camlar o sekildeydi diye hatirliyorum.

Eger iki kademe ve kalibrasyonu bozulmusda. Cami sonuna kadar kapatip kapatma yonunde 5-6 saniye daha basili tutun. Cami tamamen acarak aynisini yapin kalibre edilmis olur..

Geçen hafta 2016 model ibizamı satıp, yine 2016 model / 1.2 TSI / 110 hp / Skoda Rapid Greentech Style aldım. Araç, ibizaya göre muhteşem konforlu ve büyük. Sedan isteyen arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim. Ancak birkaç şey dikkatimi çekti. Belki bilen vardır diye soruyorum. Kumandadan açma ve kapama tuşlarına uzun basınca, camlar inip kalkmıyor. Ayırca kapı kollarındaki cam tuşlarına bir kez basınca sonuna kadar inip ya da kalkması gerek diye düşünüyorum ama bu araçta cam tuşuna basılı tutmam gerekiyor. Sadece şoför camı tek basışta inip kalkıyor. Bir de sanırım ayna motorlu değil. Kendi kapanmıyor. Elle de kapatamadım çok sert. Bir zarar vermemek için bıraktım öyle

Hayırlı uğurlu olsun yeni aracınız kazasiz belasiz surusler dilerim bahsettiginiz ozellikler actirilabiliyor @AdeM59 @goku konu hakkinda yardimci olacaktır ☺️ tesekkuler kendilerine ☺️

Hocam hayırlısı olsun, güzel günlerde kullanınız.Allah kaza bela vermesin. :)
@AdeM59 yardımcı olacaktır. Ancak Çorlu'daki yeni sanayi Özçelik Otomotiv var. VW Gruplarına bakıyor, isterseniz oraya bir gösterirsiniz.

Saolun arkadaşlar. 2 kademe var mı anlayamadım. İbizada tuşa bastığım zaman 2 kademe olduğunu hissedebiliyordum. Bunda öyle değil. Şoför tarafı açılıp kapanabiliyor tek seferde. İlginç. Araştırcam bakalım. Kalibrasyon olayını denedim ama olmadı.

Aracınız hayirli ugurlu olsun. Allah kaza bela vermesin insallah..

Cam dugmeleri iki kademe ise ve ikinci kademede otomatik kapanip acilmiyorsa kalibrasyon bozulmustur. Yok iki kademe degilse maalesef otomatik degildir dugmeler. Arkadasin skoda fabiasinda arka camlar o sekildeydi diye hatirliyorum.

Eger iki kademe ve kalibrasyonu bozulmusda. Cami sonuna kadar kapatip kapatma yonunde 5-6 saniye daha basili tutun. Cami tamamen acarak aynisini yapin kalibre edilmis olur..
Bende tam bunu diyecektim. Kalibrasyon bozulmuştur.

düğmelerin üzerinde AUTO yazıyor mu? Sadece sürücü cam düğmesinde yazıyorsa teklidir. (Niye öyle yaptıklarını da hiç anlamam ya neyse)

Geri
Üst Alt