Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibiza'cıların Çok Hoşuna Gidecek..

son kasa ıbıza mk4 mu oluyo?

---------- Post added at 01:20 ---------- Previous post was at 01:19 ----------

bence mk5 oluyo

evet bende orda kaldım yıgıtcım mk5 olmıcakmı? verdigin bilgide bi yanlışlık varmı yok mu =)

takmıssın bu wıkıpıdıya sende ya.

bu arac mk5 yıgıdo bosa ugrasma benım aracın katologunda mk4 yazıyo cunku.googla da yazarsan cıkıyo baya bı arastırma.

6j mk5 .. google da aratın mk4 ibiza diye, görsellerdeki ilk 4 sayfada sadece 1 imaj var 6J kasa. Gerisine bakma gereği duymadım. kasa kodu aynı diye mk * fark etmiyorsa, Golflerin tüm kasaları farklı şasi mi? Makyajlılar da bi yerde sayılmış demek ki, mk5 olmuş 6j yeni kasa ibiza.. Açıkçası kafam da karıştı şimdi. Ben mk5 diye biliyorum ama BUDUR! diyebilecek biri var mı?

bildiğim kadarı ile ülkeler arası isimlendirmeden farkedior mk 4 mk 5 yorumu :) bence çok da önemli değil son kasa ibiza diyelim :)

şeker bence mk4 ve en güvenilir kaynağımda bana göre wiki şuan..
5 de olur 6 da ama en güvenilir kaynağım 4 diyo..MK'nın bi önemi yok zaten..

bu kasa 6J kodlu..

Geri
Üst Alt