Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza yay yardım...

cenko1905

Kayıtlı Üye
arkadaşlar 2.el 3.5 cm yay alacağım...yaylar polo 9n ibiza 6l uyumlu olarak biliyor satıcı..kendisi fabiadan çıkarmış..ama polo 9n ve ibiza 6l uyumluymuş..
bende 2004 1.4 benzinli ibiza var uyarmı bu yaylar?bilgi verirseniz sevinirim ona göre alacağım yayları teşekkürler...

3.5'luk yay Ibiza'ları indirmiyo. Alıcaksanız 5'lik alın bence.

---------- Post added at 03:58 ---------- Previous post was at 03:32 ----------

Yay konusunda karar vermek için buradaki resimler yardımcı olacaktır.
Soldaki araçta (beyaz jantlı) 5'lik, ortadaki araçta (altın rengi jantlı) 3.5'luk yay var.
http://www.seatclubworld.com/showthread.php?t=3744

cenk; ayberk sana asil bakman gereken konuyu gostermis.

bende 3.5 luk kullaniyorum ama istedigim kadar dusmedi tabi. fakat konforu 3,5luk yay ile eskisinden daha iyi. bu haliyle cok memnunum.
http://www.seatclubworld.com/showthread.php?t=3467
5cm lik yay aracini disaridan cok guzel gosterecekttir, ama konforun tamamen kaybolacaktir. bir de spacer ihtiyacin dogacak. cunku 5cmlik yay ile arabayi dusurdugun zaman arka tekerlerin cok iceride kalacak.

3.5'luk yay Ibiza'ları indirmiyo. Alıcaksanız 5'lik alın bence.

---------- Post added at 03:58 ---------- Previous post was at 03:32 ----------

Yay konusunda karar vermek için buradaki resimler yardımcı olacaktır.
Soldaki araçta (beyaz jantlı) 5'lik, ortadaki araçta (altın rengi jantlı) 3.5'luk yay var.
http://www.seatclubworld.com/showthread.php?t=3744

ayberk adam karanlıkta kı resımlere bakıp nasıl karar verecek bunun gunduz resmi yok mu

arkadasım bende 3.5 cm fk marka yay var daha yenı alındı sayılır garantısı devam edıyor ıstersen pm at.

ayberk adam karanlıkta kı resımlere bakıp nasıl karar verecek bunun gunduz resmi yok mu
aydınlık olunca ne fark ederkı sonucta yandan gorunusu sabahta aksamda aynı:)

arkadasım bende 3.5 cm fk marka yay var daha yenı alındı sayılır garantısı devam edıyor ıstersen pm at.

walla 35mm dusunuyosan aradanın yayları sana tavsıye ederım bızzat alırken ben takılırken ben yanındaydım yaylar gayet guzel 50mm yay alıcagı ıcın satıyo ardabunları.

sole soleyım 35mm ıle aracın cok fazla dusmez kıvamda olur ınsanlar aracına bındıgınde sıkıntı yasamassın;

ama dıyosan ben yolda gıderken zıp zıp zıplmak ıstıyorum,aracım yere daha yakın olsun ozman 5 alıcan.ben kendı sahsıma soleyım 35mm ıle aılenle falan rahat edersın ama 50mm takarsan hoplamayı zıplamayı ve cukurlara gırınce gum gum seslerı ve kaput fırlıcakmıs hıssını sureklı yasıcaksın ben ınanılmaz dıkkat etmeye calsıyorum.

msjlarınız ve bilgileriniz için teşekkürler arkadaşlar...aslında bende çok fazla düşürmek istemiyorum ailemde biniyor çünkü araca hem konfor açısından hemde lastik vs sürtme açısından 3.5 yeterli diye düşünüyorum bana..
polo 9n ibiza 6l yayları benim araca uyarmı peki?

msjlarınız ve bilgileriniz için teşekkürler arkadaşlar...aslında bende çok fazla düşürmek istemiyorum ailemde biniyor çünkü araca hem konfor açısından hemde lastik vs sürtme açısından 3.5 yeterli diye düşünüyorum bana..
polo 9n ibiza 6l yayları benim araca uyarmı peki?

polo 9n ibiza 2002 ustu yanı 6l uyar ben daha 1 ay once aldım.direk 35mm dusun ozman.ama alıcagın yayların ıslem gormus olup olmadıgına dıkkat et.

sen yay buldun mu fıyat olarak falan ne dusunuyosun?

Eibach 3.5'lar tadında olucaktır bence arabana..

bendede k&w nin 35mm var gayette memnunum ogün gibi zıplıyamıyorum kalp var bende :D

Geri
Üst Alt