Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza yay yardım...

polo 9n ibiza 2002 ustu yanı 6l uyar ben daha 1 ay once aldım.direk 35mm dusun ozman.ama alıcagın yayların ıslem gormus olup olmadıgına dıkkat et.

sen yay buldun mu fıyat olarak falan ne dusunuyosun?

bi sitede buldum haber bekliyor benden..fiyatı uygun ve temiz yaylar..fakat arda ile görüşüyorz fiyat vercek uygun olursa ardadan alırım tabiki sitedeniz sonucta ..

Konu varken kalabalık yapmayalım. Benim araç Cordoba. Bu 3.5 luk yaylar orjinal yaylardan daha fazla konfor sağlar mı? Arkada 2 kişi otursun zıp zıp zıplıyor arka taraf. 3.5luk yay buna çare olur mu?

3,5 luk yaylar ile araciniz daha konforlu olur demek copk dogru olmaz. ancak sunu cok net bir sekilde soyleyebilirim; aracinizin suspansiyonlari sert oldugundan 3,5luk eibach yay ile orjinale gore cok daha uyumlu calisiyor suspansiyonlar. yani vurma ortadan kalkiyor. benim aracim su anda orjinaline gore inanin cok daha iyi. eski halinde rahatsizdim, fakat simdi gayet guzel.

30mm vogtland kullanıyorum artı olarak yol tutuşu güzel denecek şekilde arttı ve virajlarda yatması kayboldu. Eksi olarak çok daha sertleştiği için konforu azalttı lakin arabanın orjinale göre olan arka tarafının zıplaması %40 azaldı diyebilirim. Yakın gelecekte koni amortisörler ile birleştireceğim umarım o zaman daha da iyi olur.

Geri
Üst Alt