Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibiza viteste boşluk hissi

msinadogan

Kayıtlı Üye
Merhaba. 2017 yeni kasa düz vites ibizam 50.000 km de ve bugün vites kolumda boşluk varmış gibi hissettim. Boş konumunda sağa sola sallarken de vitese attığımda da sanki hafif bir boşluk varmış gibi hissettim. Bu konuda bilgisi olan üyelerden bilgi rica ediyorum.

Merhaba. 2017 yeni kasa düz vites ibizam 50.000 km de ve bugün vites kolumda boşluk varmış gibi hissettim. Boş konumunda sağa sola sallarken de vitese attığımda da sanki hafif bir boşluk varmış gibi hissettim. Bu konuda bilgisi olan üyelerden bilgi rica ediyorum.

Hafif boşluk olması lazım ilk başlarda fark etmemiş olabilirsiniz ama vitese geçince çok az hareket etmesi gerekiyor vitese girmede sıkıntı oluyor mu

Hafif boşluk olması lazım ilk başlarda fark etmemiş olabilirsiniz ama vitese geçince çok az hareket etmesi gerekiyor vitese girmede sıkıntı oluyor mu
Vites geçişlerinde sorun yaşamıyorum şu an ancak başlarda da var olan boşluk daha arttı gibi hissettim.

Geri
Üst Alt