Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza TDI arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
selam üstat,
mehmet ben,elimde 2005 ibiza TDI var, staylance;150.000 km de,temiz.düzenli servis bakımlı.beniminci tanem,sahip oldugunda sende aynı seyleri düşüneceksin eminim.3 sene oldu sorunsuz kullanıyorum.ailem büyüdügü icin aracı degiştirmezamanı geldi diyorum,yine ibiza St düşünüyorum kısmet olursa.düşünürsen görüşelim.son fiyat 18.000 istiyorum,her kezin kendine göre bir degeri vardır gözünde ilk göz agrısına,benimde budur dostum,ölmedi hala yaşıyor...

bu araba gerçekten çok iyimiş kaçırmamak lazım..

bedava bence motora baktır sağlamsa kaçırma derim çünkü kaporta önemli değil motor en cok masraf açan zaten bu paraya alırsan bu paralara elini öpene verirsin zarar edilecek araba değil hatta şuan biz bunları konusurken satılmıştır bile

bedava bence motora baktır sağlamsa kaçırma derim çünkü kaporta önemli değil motor en cok masraf açan zaten bu paraya alırsan bu paralara elini öpene verirsin zarar edilecek araba değil hatta şuan biz bunları konusurken satılmıştır bile

doğrudur satılmışta olabilir acele etmek lazım.alıcak olan arkadaşıma söledim zaten ilgilenicek bakalım hayırlısı :)

doğrudur satılmışta olabilir acele etmek lazım.alıcak olan arkadaşıma söledim zaten ilgilenicek bakalım hayırlısı :)

yapmayın arkadaşlar, ben şu an 4. ibizamı aldım, elimden 3 stylance geçti, öyle komple boyalı filan aman diyim :rolleyes: :) ama bizde araba babadan oğula geçer 20 yıl binerim diyorsanız başka :)

O araba kaç aydır duruyor, daha da durur... kaynanaya olsa alınmaz puhaha

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt