Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza tdı performans artışı

bildiğim kadarıyla şehir dışına çıkıpta yazılım atıyor. adanada varmıdır tanıdığı bilmiyorum. web adresini pm attım sana. ordan iletişime geçip sor istersen. benim adımıda verirsen yardımcı olur.

bildiğim kadarıyla şehir dışına çıkıpta yazılım atıyor. adanada varmıdır tanıdığı bilmiyorum. web adresini pm attım sana. ordan iletişime geçip sor istersen. benim adımıda verirsen yardımcı olur.

tşkkr ederm memet, telefonunu buldum erhan yüce diye geçiyor. senin de adını verebilirm :) tşkkrler. bi sorayım bakayım..

tamam ali. sarı cupra tdi olan dersen bilir zaten. en azından ne şartlarda adanaya gelebilir onu öğrenirsin.

ewt konuşmak lazım. aslında adanada da yapan yerler duydum ama hepsinden öte güven ve referansların olması bnm için çok önmli. arabana da bayıldım bu arada :)) mşllhh

bnm logolarda da kırmızı folyo kaplı istersen sarı ile çok uyumlu olabilir. özellikle ön taraf. tabi fenerliysen bilemem :D

tşkkrler ayberk. :) sende müzik sistemi var mı? memet abi sana da aynı sorum geçerli :)

Hala arkaları Seat logolu 90 wattlık fabrika hoparlörlerim var :)
1 seneye kadar orjinal teybi ile kullanıyodum ancak sadece kaset çalar olduğu için değiştirdim. Ses sistemiyle pek ilgim yok. Motor ve egzoz sesini tercih ediyorum.

Hala arkaları Seat logolu 90 wattlık fabrika hoparlörlerim var :)
1 seneye kadar orjinal teybi ile kullanıyodum ancak sadece kaset çalar olduğu için değiştirdim. Ses sistemiyle pek ilgim yok. Motor ve egzoz sesini tercih ediyorum.

hmm teşekkrler =)

Geri
Üst Alt