Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibiza Silecek Kolu

ugur1905

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Aracımın sağ ön silecek kolu kırılmış. Fiyatlarını araştırdığımda 400-500₺ civarı bulabiliyorum. Elektronik bir parça bile bulunmayan demir parçasına bu fiyatı vermek çok saçma geliyor. Daha ucuza bulmam mümkün mü?

Kaynak yaptırsam tutar mı bilgisi olan var mı acaba?

Kaynak işini bilmiyorum ama yaşadığınız yerdeki çıkma parça satanlara bir sorun derim. Belki diğer vag grubu modellerin biri ile uyumlu olabilir böylelikle ucuza getirebilirsiniz.

Muhtemelen Polo ve Fabia ile aynı parçadır, @msinadogan 'ın dediği gibi çıkmacılara da sorabilirsiniz ama bazen çıkmacılar da çok abartılı fiyatlar veriyorlar.

Hatta model yılına göre Leon ile bile aynı olabilir.

Ön silecek kolunun kırıldığını ilk defa duyuyorum. Nette hep arka kol satışı var. ön bulamadım. Ya çıkmacılardan yada yedek parçacılardan araştırmanız gerekecek.

Bugün baya araştırdım fakat çıkmacılardan bile 200₺ altında bulamadım. Hangi araba ile aynı parçayı da kullanıyor bilmiyorum.
Satın almadan önce kaynak yöntemini deneyeceğim öncesi ve sonrasında fotoğraf sizleri de bilgilendireceğim.

Geri
Üst Alt