Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibiza Ses Yalıtımı

Bir şey dikkatimi çekti en son fotoğrafta sol tarafa file uygulaması yapılmış acaba nasıl yapıldı nereden temin edildi bilgilendirirseniz sevinirim.

Bitüself 1.3db + sünger 2db sesi azaltmış. Böyle yazınca 2db çok az gibi geliyor ama kulağa nasıl geliyor bu konuda yorumunuzu da yazabilir misiniz?
Teşekkürler.

Bitüself 1.3db + sünger 2db sesi azaltmış. Böyle yazınca 2db çok az gibi geliyor ama kulağa nasıl geliyor bu konuda yorumunuzu da yazabilir misiniz?
Teşekkürler.

Ölçüm yapınca herşey 2db içinmiydi diye insan sorguluyor :)
Araçlarımızın asfalta çok fazla bir gürültüsü yok zaten asıl iyileşme arnavut kaldırımı dediğimiz taş yada tali yollarda oldu o zaman tamam şimdi oldu diyorsunuz. :)
Bu arada testleri ben ön koltukta yaptım ama izolasyon arkada yapıldı (bu benim hatam oldu düşünemedim) arkada oturan arkasıa dayalı iken önde konuşulanları duyamıyorken normal zamanda izolasyondan sonra daha duyulabilir oldu.

Kendiniz mi yaptiniz yalitimi 6l kasasina binmekteyim yeni modellere gore daha fazla ses aliyorum bende dusunuyorum acikcasi

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt