Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibiza , leon, altea canbus xenon sistemi hakkında bence işinize yarar :)

CanCan11

Forumdan Uzaklaştırıldı
Arkadaşlar bildiğiniz üzere far sisteminde öncelikle 2006 da mercedes ve bmw 2008 de audi 2009-2010 arası modellerde de seat ve diğer alman grupları xenonda canbus sistemine geçtiler.

Canbus sistemi olan araçlarda normal xenon kit takıldığı zaman araç silecek beyni ana beyini yaktığı görülmekte.

bugün canbus xenon sisteminin m-tec olarak bakıldığında 650 tl civarı ortalaması mevcut fakat bununla birlikte ben bunun normal japon cadence markasını buldum taktım ve bir sıkıntı yok.

cadence marka canbus sistemli bu ürünü bmw, opel, seat, audi de kullanan çeşitli arkadaşlarım var ve hepsi gayet memnunlar ve ürettikleri canbus lar gerçekten çok kaliteli ve araca hiç bir zarar vermiyor ve üstelik 150 TL :eek: gibi de makül bir fiyat isteyen varsa yardımcı olabilirim.

ayrıca dönüşe duyarlı sislere taktırmak istiyorsanız sıkıntı çıkıyor ancak sislerdeki bu sistemi iptal ederseniz onlara takabilir yada philips & osram marka ürünleri tercih edebilirsiniz merak eden varsa ben aracımda xenonları kullanıyorum irtibata geçebiliriz

bi süre kullanda bi sıkıntı olursa söylersin :D test süreci olsun bize bu :D

paylaşım için teşekkürler

Geri
Üst Alt