Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza için coilover aldım

ürünü geri verme şansınız varsa verin derim spor yay takın daha iyi. geçmiş olsun. talihsizlik olmus resmen..

istanbuldan almıştım aldığım yeri aradım montaj hatası olabileceğini söylediler lifte çıkıp fotograf çekmemive yollamamı söylediler çektim fotoları mail adreslerini istedim 2 hafta oldu dönüş yapılmadı bugün tekrar mesaj attım . yarın arayacagım bi çözüm yolu bulunması lazım az uz para vermedim ben bu lanet şeye. yaydan farkı olmayacaksa ne diye bu şeyi satıolar onuda anlamıyorum .

[MENTION=28087]wehwet[/MENTION] Arkadaşım öncelikle bu olumsuzluk için çok üzüldüm coil gerçekten spor yaydan daha iyi olması gerekiyor hele ki H&R gibi adını duyurmuş firmanın birde H&R de yayları eibach e göre takarken yayları üst parçaya yani gövdeyi bağlayan kısıma tam tur geçirmedikleri içinde böyle bir sorun yaşaya bilirsin [MENTION=5017]Absolut[/MENTION] değişik tecrübeleri vardı leon üzerinde yardımcı olur sanırım

@wehwet Arkadaşım öncelikle bu olumsuzluk için çok üzüldüm coil gerçekten spor yaydan daha iyi olması gerekiyor hele ki H&R gibi adını duyurmuş firmanın birde H&R de yayları eibach e göre takarken yayları üst parçaya yani gövdeyi bağlayan kısıma tam tur geçirmedikleri içinde böyle bir sorun yaşaya bilirsin @Absolut değişik tecrübeleri vardı leon üzerinde yardımcı olur sanırım

bugün aldığım yeri biraz önce dayanamayıp aradım saolsun çok ilgilendiler. lifte çıkıp foto çekmiştim coiloverların onları maille ulaştırdım. bakıp inceledikden sonra geri döndüler ve montajda hata olduğu ortaya çıktı. amortisor kısmının üst tarafında vidalı gibi olan yerin montaj yapan kişi tarafından oynandığı ve amortisorün çalışma alanı kalmadığı ortaya çıktı. almanya h&r dan ayrıntılı montaj şeması istediler bana geri dönecekler.

Dediğim gibi bu üst bağlantı parçası en ufak oynamada sürüş konforunu olumsuz etkiliyor ve amortisör üzerine fazla yük binmesine yol açıyor sorunun çözülür umarım

Uçak ile gönderildi

arkadaşlar ibizama h&r coilover aldım aracım görüntü olarak çok hoş oldu en üst ayarda kullanıyorum dip basmadım kesinlikle fakat düz yolda seke seke gidiyorum neden böyle oluyor anlamıyorum. yayı preslenmiş kesilmiş şahin gibi hoplaya zıplaya yol alıyorum. verdiğim onca paraya üzülüyorum. h&r dedik aldık rezillik çekiyorum. cupra polo gibi araç sahipleride kullanıyor bu mereti tek sorun yaşayan benmiyim neden oluyor anlamıyorum. montajda mı yanlışlık var die düşünüyorum aldığım yeride aradım oda böyle bi şikayet hiç almadık diyor. linkdeki fotoda yayın 1-2 nolu kısımların hangisi A noktası tarafına bakacak montajda yanlışlık varmı die irdeliyorum artık. bi anlayan bilgisi olan abilerimiz yardım etsin arabayı sattıracak bana bu meret.

http://i.hizliresim.com/wj4nJr.jpg
Hayırlı olsun sorunu çözdüğüne sevindimmm iyi günlerde kullan

DADAŞIM

Yaşadığın sıkıntıya üzüldüm aynı marka coilover bende kullandım hiç bir sıkıntı yasamadım bu tur ürünlerde sıkıntı yasaman anormal. Ama cozmussun zaten sıkıntını istanbulda olsan gözün kapalı yaptiracagin biryer biliyorum. Neyse bunla gecmis olsun

Dostum sorunu çözdünmü bilmiyorum ama aracın zıplamasını azaltmak için lastiklere 32 hava bas

Geri
Üst Alt