Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza copa Sigorta şeması (çözüldü)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
seat sigorta şemaları maalesef yok...varsa da ben bilmiorum..sağ ön cam açılmıyorsa cam düğmesin de sıkıntı olabilir. elektrikci ustası şipşak çözer işinizi...

Burda ne sanayi var ne usta var doğuda askeri personelim.2011 MODEL ibiza olan sigorta kutusunun resmini cekip gönderse yeter benim için sigortalarında yerini karıştırdık hocam

Burda ne sanayi var ne usta var doğuda askeri personelim.2011 MODEL ibiza olan sigorta kutusunun resmini cekip gönderse yeter benim için sigortalarında yerini karıştırdık hocam
şimdi nasıl yardımcı olurum onu düşünüyorum da...
sigortaları tek tek sökük şeffasa içini büyüteçle bakın kopuluk olan varmı diye..kopuk olan atmış demektir,
diğer camlar çalışıpta tek cam çalışmıyorsa cam indirme kaldırma butonu arızalıdır sıgortayla alakası olmaz.
zaten sigorta panosunda boş olan yerler vardır işlevi yoktur.dolu olan yerlere sigorta takacaksınız...
siz tam sıkıntınızı anlatın elimden geldiği kadar yardımcı olurum

allah kolaylık versin dualarımız sizlerle
[doublepost=1453122338,1453121389][/doublepost]
ön motor kaput içersinde akü üzerinde kenarlarında da sigortalar mevcut onlarıda kontrol edin...dediğim gibi voltmetre ölçü aleti edinmediğiniz muddetce bulmanız zorlaşacak...
cam açılmıyorsa başka nedenlerde olabilir...

Önce silecek bozulmuştu onun sigortasını arkadaş bi şekilde sigortaları karıştırarak yaptı düzeldi derken bu defada korna ve ön Sağ cam çalişmiyor benim tahminim sigortaları yanliş yere taktık o yüzden sigorta resmi lazım
[doublepost=1453122938,1453122797][/doublepost]Saol allahrazı olsun

Önce silecek bozulmuştu onun sigortasını arkadaş bi şekilde sigortaları karıştırarak yaptı düzeldi derken bu defada korna ve ön Sağ cam çalişmiyor benim tahminim sigortaları yanliş yere taktık o yüzden sigorta resmi lazım
çözmeye çalışıyoruz cafer usta...sigorta amperine göredir...ibiza copa sı olan arkadaşımız yok.diğer 6j kasa ibizadan fotograf cekip paylaşacam sizinle...tahmınım aynıdır...az bekleyin oldu mu

usta bumudur

12544739_1100646233320448_951896494_o.jpg 12596821_1100646139987124_1877356105_o.jpg

Sağdaki buyuk sigortaları solda benimkinin Tam tersi ve bi de bende baba bi sigorta var burda niye bu kadar Az ki

bide bu var... bumudur :) senın kasadaki arkadaşlardan fotograf istedim aldım :)

aaaaa.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt