Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza araba kendiliğinden STOP EDİYOR

Sonuçta 0 araç değil illaki bir şeyleri çıkacak, lakin parasıyla adam edemiyorsun. Motorcu,tüpçüye,tüpçü ona derken pinpon topu gibi oluyor insan :) Hayırlısı diyoruz bakalım, durum hakkında yararı olur düşüncesiyle tekrardan paylaşımda bulunacağım.
Samsun.

kesin çözümü sağlayacaksa boğaz kelebeği değişimi o zaman doğru diyorsun..
en az 5 ustaya gittim, en son servisine sordurdum hepsi boğaz kelebeği diyor. yan sanayi 450 var dediler, 1000 liraya Alman yan sanayi,1900 tl orjinal var dediler ve hiç biri garanti vermiyor. Nasıl iş anlamadım. Çıkmasını bulsak ne kadar temizdir oda ayrı bir soru işareti...

en az 5 ustaya gittim, en son servisine sordurdum hepsi boğaz kelebeği diyor. yan sanayi 450 var dediler, 1000 liraya Alman yan sanayi,1900 tl orjinal var dediler ve hiç biri garanti vermiyor. Nasıl iş anlamadım. Çıkmasını bulsak ne kadar temizdir oda ayrı bir soru işareti...
demek ki her yerde aynı inan usta denilenlerin çoğu senden benden daha bilgisiz dedemin sanayide kirada dükkanı var. memurum ama valla o işe girmek insanlara doğruyu düzgünü söyleyerek mutlu bir şekilde dükkanımdan ayrılmalarını istiyorum. ben de çok sahtekar gördüm neler neler var ben sana Samsun derken eğer gelseydin bir iki düzgün usta var onlara yönlendirirdim ki inşallah sen halledersin oralarda..bu çakal sürüsüne para kaptırmamak gerek.

demek ki her yerde aynı inan usta denilenlerin çoğu senden benden daha bilgisiz dedemin sanayide kirada dükkanı var. memurum ama valla o işe girmek insanlara doğruyu düzgünü söyleyerek mutlu bir şekilde dükkanımdan ayrılmalarını istiyorum. ben de çok sahtekar gördüm neler neler var ben sana Samsun derken eğer gelseydin bir iki düzgün usta var onlara yönlendirirdim ki inşallah sen halledersin oralarda..bu çakal sürüsüne para kaptırmamak gerek.

Merhaba Engin bey,

Yardımcı olduğunuz için teşekkürler.
Dün itibari ile aracı sattım. Yİne Seat üzerinde arayıştayım. Lakin biraz yüksek modellere bakınıyorum.

Geri
Üst Alt