Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza air ıntake kit yapım

sılıkon dedıgım sılıkon hortum kapalı dedıgım yerlerı yalıtımlı battanıye ıle kapatabılırsın onede kutu tarzı bırsey yaparsan cok ıyı olucagını dusundum sahsen bende oyle ıstıyorum ama halen yapamadım eger yaparsan cagar bende gelım benımkınıde cıkartırız aradan ...

oda mantıklı ama sis farının ordan hava çekebiliçegi yer yok
peteklerin araları hep kapalı

hmmm bak kitlendim kaldim şimdi =)
o zaman yine silikon bir hortumla orta izgaranin olduğu yerden extra hava çekilebilir ama çok faydalı olacağini düşünmüyorum çünkü borunun mesafesi uzayacaği için havanın verimliliği de düşecektir...

extra hava işi için biraz daha düşüneyim =)

sılıkon dedıgım sılıkon hortum kapalı dedıgım yerlerı yalıtımlı battanıye ıle kapatabılırsın onede kutu tarzı bırsey yaparsan cok ıyı olucagını dusundum sahsen bende oyle ıstıyorum ama halen yapamadım eger yaparsan cagar bende gelım benımkınıde cıkartırız aradan ...

teşekkürler yiğit bi çözümleme yapıcaz:D
aynen ömercan
aklıma şimdi bi fikir geldi ömer canın sizdiği gibi
alimünyum sajı u bükerek 2 adet iç içe gece bilecegi gibi atlını kapatıp
sajların arasına izalasyon kopu vidalamak bu şekilde ısı geçirmiceni düşümüyorum
ekstradan akü ile farın arasında ki bölmede delik acıp silikon hartum sayesinyle
rahat hava alacağı yere uzatabilirim filitreyi oynatmadan

Eline saglık Ferhat, güzel işçilik çıkarmşsın giib duruyo. Dışarıda aynen bu yaptıgına toplam 200TL alıyolar pipercross filtreyle beraber :)

Eline saglık Ferhat, güzel işçilik çıkarmşsın giib duruyo. Dışarıda aynen bu yaptıgına toplam 200TL alıyolar pipercross filtreyle beraber :)

doğru diyosun melih
bakim üzerinde biraz değişiklik yapabilirim yaptım zaman fotoları koyucam
buğunde biraz rahatsızım üşütmüsüm
yağmur yağmasaydı bugun yapıcaktım.:)

güzel olmuş emeğine sağlık

teşekkürler hakan

Eline sağlık Cüneyt çok güzel yapmışsın...

Geri
Üst Alt