Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibiza 2018 araç alçaltma hk.

valeron

Kayıtlı Üye
Merhabalar 2018 ibiza fr kullanıyorum malum ön motordan dolayi cok yüksek. 17 jant mevcut aracimda daha önceden araç alçaltma yapan oldu mu spor yay coil vs. Yardimci olabilir misiniz?

Merhabalar 2018 ibiza fr kullanıyorum malum ön motordan dolayi cok yüksek. 17 jant mevcut aracimda daha önceden araç alçaltma yapan oldu mu spor yay coil vs. Yardimci olabilir misiniz?

İbiza için yay takabilirsin tatmin edici durumda düşürme yapıyor araca fazla kişi biniyor ise 3.5cm tek iseniz 5cm öneririm
@Gogo

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

eibach pro kit 30 mm

Merhaba, bendede aynı aracın style donanım manuel versiyonu var. Pro-kit 30mm düşünüyorum. Tecrübelerinizden yararlanmak isterim.

* Konfor/yol tutuş dengesi nasıl? Konfor çok değişti mi? Virajlardaki yatma azalıp direksiyon hissi arttı mı?
* Bagaj yüklü ve arkada 2 kişi varken sürtme/oturma varmı?
* Otopark girişlerinde vb. ön tampon altı sürtüyor mu?

Çok teşekkür ederim.

FR'ların zaten standarttan daha alçak olduğunu hesaba katın, 30mm büyük ihtimalle 30mm'den az düşürecektir aracı.

1 ay olmadı yapılalı, konfordan kayıp yok.

Ekli dosyalar

• F2F4BBD2-E809-4D91-B208-3C64CB57C46E.jpeg
    F2F4BBD2-E809-4D91-B208-3C64CB57C46E.jpeg
    66.9 KB · Görüntüleme: 66
1 ay olmadı yapılalı, konfordan kayıp yok.
Bende benim araca yaptırmayı düşünüyorum ama soğuk pres mi spor yay mi coilover mi kararsizim başarani çok ovuyorlar bu konuda izlenimleriniz aşırı basık olmasını değil de tatminkar olmasını istiyorum ne çok basık ne çok leylek yani ne onerirsin kral gerçi sende Leon var bende Ibiza ama

Bende benim araca yaptırmayı düşünüyorum ama soğuk pres mi spor yay mi coilover mi kararsizim başarani çok ovuyorlar bu konuda izlenimleriniz aşırı basık olmasını değil de tatminkar olmasını istiyorum ne çok basık ne çok leylek yani ne onerirsin kral gerçi sende Leon var bende Ibiza ama

Leonlar kadar kaba duruyor mu dostum bu araç ibiza fr

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt