Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

IBIZA 1.4 Reference M/T - Benzin / Kaza, Boya, Değişen, Tramer Yok 80.000 Km

Hezarfen

Kayıtlı Üye
Araç yakın bir akrabamın aracıdır ve sıfırdan farkı 80.000 KM olmasıdır.
Kaza, Boya, Değişen, Tramer yoktur. Araç boncuk gibidir.
Pazarlık vs.. sorularınızı benim adımı vererek: Üsküdar / Mustafa aşağıdaki numaradan direkt kendisine sorabilirsiniz.

1592986061508.png
1592986196478.png

1592985999861.png1592986027643.png

Son düzenleme:
2019 Mart ayında 2013 style paketini 50 bine almıştım vay be en iyi yatirim ikinci el araba oldu :)

2019 Mart ayında 2013 style paketini 50 bine almıştım vay be en iyi yatirim ikinci el araba oldu :)

Dostum yanlış anlama tamamen iyi niyetli yazdığının farkında olarak yazıyorum fakat satış konularına bu tarz yorumlar uygun değil.
Hatta ilgili alım satım dışında yorum yapmak bile uygun değil. Sonuçta bunun için muhabbet konuları mevcut.
Sen oto pazarında almayacağın aracın önüne gelip aynı yorumu yaparsan pek hoş karşılamazlar.
Sanal ortamda da aynı durum geçerli.

Sen yazdığın için cevap vermek durumunda kalıyorum.

Araç yatırım için değil otomatiğe geçmek için satılıyor ve piyasayı araştırdığımızda (ki aynı özellikler girilip bakılabilir)
75,000 ile 90,000 TL arasında değişen fiyatlar mevcut.
Şimdi sen kendi aracını geçen sene 50.000 e aldın şimdi 60,000 e verir misin? tabi ki vermezsin.
E biz de hali hazırda yukarı aşağı 80 bin civarı piyasası olan,
hasarı bırak en ufak noktası olmayan, bu temizlikte ve bu km de bir araca daha düşük yazamayız.

Piyasa yüksek mi yüksek. Bunun bir çok sebebi var. Bunu ayrı bir konuda tartışırız.

Tekrar yanlış anlaşılmamasını dilerim.

Dostum yanlış anlama tamamen iyi niyetli yazdığının farkında olarak yazıyorum fakat satış konularına bu tarz yorumlar uygun değil.
Hatta ilgili alım satım dışında yorum yapmak bile uygun değil. Sonuçta bunun için muhabbet konuları mevcut.
Sen oto pazarında almayacağın aracın önüne gelip aynı yorumu yaparsan pek hoş karşılamazlar.
Sanal ortamda da aynı durum geçerli.

Sen yazdığın için cevap vermek durumunda kalıyorum.

Araç yatırım için değil otomatiğe geçmek için satılıyor ve piyasayı araştırdığımızda (ki aynı özellikler girilip bakılabilir)
75,000 ile 90,000 TL arasında değişen fiyatlar mevcut.
Şimdi sen kendi aracını geçen sene 50.000 e aldın şimdi 60,000 e verir misin? tabi ki vermezsin.
E biz de hali hazırda yukarı aşağı 80 bin civarı piyasası olan,
hasarı bırak en ufak noktası olmayan, bu temizlikte ve bu km de bir araca daha düşük yazamayız.

Piyasa yüksek mi yüksek. Bunun bir çok sebebi var. Bunu ayrı bir konuda tartışırız.

Tekrar yanlış anlaşılmamasını dilerim.
Amacım sizin fiyatı yargılamak değildi hocam fiyat gayet makul seviyede umarım kısa zamanda satarsınız, bende şu an aracımı satsam bu fiyat aralığında satarım

Geri
Üst Alt