Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibiza 1.2 tsi 90 hp yazilim yaptiran var mi?

KemalKarpuzoglu

Kayıtlı Üye
1.2 tsi 90 hp ibiza icin yazilim attirmayi dusunuyorum yaptiranlar varmi? Memnunmu? Aracin beygir ve tork durumu ne oluyor? Ben ecu fast in resmi sayfasindan baktigimda bu ozellikdeki ibiza 130 hp ye 215 torka ciktigi yaziyo yalniz ayni motor ozelligindeki 1.2 tsi 90 lik polo 120 hp cikiyo ben ecufast yetkilisiyle gorustugumde aracin 115 hp 120 hp arasinda olacagini soyledi bir kac youtube kanalinda izledigimde 130 hp oldugunu soylediler ecufastten yaptiranlar ayni aracin aracin yazilimdan sonra 0 100 unun 7.8 sn de oldugunu gordum stockda aracin 0 100 u 10.7 sn aracin yazilimdan sonra 0 dan 200 e 19 sn ciktigini gordum birde yazilimsiz stock leon fr 1.4 tsi 150 liligi 0 dan 200 e aldigini gordum gercekden boyle performansi artiyormu ? 1.4 tsi yedigini gordukden sonra bayagi kafam karisti leon en son sevdigim arac aslinda bilgisi olanlar paylasirsa sevinirim.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

gkydmrstyle

Kayıtlı Üye
Kağıt üstündeki verilerde aracın gücü tahminen 120 hplere çıkmaktadır. Yola aktarılan çoğu zaman daha az olur. Dyno verileri yanıltıcı olabilir aracınızı sadece yazılım ile güçlendiremessininiz bu yazılım downpipe,kutu için filtre,bobin,buji çeşitli egzoz modifikasyonu ile sonuçlar alırsınız. Yani ben yazılım yaptım leonu yedim diyen yalan söyler. Arkadaşımın arabasında egzoz,filtre ve yazılım mevcuttu başarılı sonuçlar elde etti. Ama dediğim gibi yazılım işine girince benim fikrim yazılımı destekleyecek diğer parçalarıda kullanmaktır.

memet_one

Administrator
Yazılım sizi tatmin eder zaten soft yazılım yapılacak sizin aracınıza
Arkadaşın dediği gibi yüksek beygir düşüncesi varsa masrafı ve uğraşması uzun sürüyor

KemalKarpuzoglu

Kayıtlı Üye
Kağıt üstündeki verilerde aracın gücü tahminen 120 hplere çıkmaktadır. Yola aktarılan çoğu zaman daha az olur. Dyno verileri yanıltıcı olabilir aracınızı sadece yazılım ile güçlendiremessininiz bu yazılım downpipe,kutu için filtre,bobin,buji çeşitli egzoz modifikasyonu ile sonuçlar alırsınız. Yani ben yazılım yaptım leonu yedim diyen yalan söyler. Arkadaşımın arabasında egzoz,filtre ve yazılım mevcuttu başarılı sonuçlar elde etti. Ama dediğim gibi yazılım işine girince benim fikrim yazılımı destekleyecek diğer parçalarıda kullanmaktır.
Aga senin dediklerinide arastirdim ben aslinda leonu daha cok seviyorum ama maddi imkanim yok o leonu yiyen aracta sadece soft yazilim var ecu fastin kendi sitesine baktigimda benim aracim 130 hp 215 torka ciktigini soyluyo sana o 1.4 tsi 0 200 roll de nasil yediginin videosunu atacagim makine sadece yazilimli benim aracla herseyi ayni aracin 0 200 u iyi kaldirirsan launc felan yapip 19 sn lerde gorebiliyosun 1.4 tsi 150 act fr in 0 200 u 30 35 sn oldugunu izledim arac 230 u goruyo max
bu elemanin kanalinda 0 100 u 7.8 sn oldugunu gordum stock da leon 1.4 tsi act nin 150 hp 0 100 u 8.5 sn felan

gkydmrstyle

Kayıtlı Üye
Aga senin dediklerinide arastirdim ben aslinda leonu daha cok seviyorum ama maddi imkanim yok o leonu yiyen aracta sadece soft yazilim var ecu fastin kendi sitesine baktigimda benim aracim 130 hp 215 torka ciktigini soyluyo sana o 1.4 tsi 0 200 roll de nasil yediginin videosunu atacagim makine sadece yazilimli benim aracla herseyi ayni aracin 0 200 u iyi kaldirirsan launc felan yapip 19 sn lerde gorebiliyosun 1.4 tsi 150 act fr in 0 200 u 30 35 sn oldugunu izledim arac 230 u goruyo max
bu elemanin kanalinda 0 100 u 7.8 sn oldugunu gordum stock da leon 1.4 tsi act nin 150 hp 0 100 u 8.5 sn felan

Ben gözlerimlede gördüm ibiza 1.2 nin üstünlüğünü tabi ki tercih sizin yazılımı yaptırın gerisi size kalmış güçlendirmek para işidir motor içini açmadan yapabilidğniiz kadar yapın derim.

KemalKarpuzoglu

Kayıtlı Üye
Ben gözlerimlede gördüm ibiza 1.2 nin üstünlüğünü tabi ki tercih sizin yazılımı yaptırın gerisi size kalmış güçlendirmek para işidir motor içini açmadan yapabilidğniiz kadar yapın derim.
Aga bu isin icine girdiginiz zaman gercekden ciddi para gidiyor birde cok orjinali disina cikasim yok cunku sehir ici kullaniyorum genellikle dip gaz gidecek mekan da yok o yuzden sadece ecufast beni tatmin eder diye dusunuyom stock da bile gidisi guzel benim prensibim orjinalin pek disina cikmamak

LG-D331 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt