Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibiza 1.2 tsı aralık ayında geliyor

bende zaten donanım dsg falan söylemedim zaten b sınıfı bir arabada donanımda o kadar şart bir olay değildir.

fantazi alemlerinde sana mutluluklar çocuk.

Bayılıyorum verecek cevabın olmadığında saçmalamana puhaha

Arkdaşlar nacizene bir sorum daha olucak forumda da konu actım fakat detaylı fazla bir bilgi almadım merak ettgim mıcırlı yollarda soguk asfalt diyoruz genelde arac icerisinde tıkırtı takırtı gibi tuhaf sesler geliyormu bu benim icin önemli bazıları önemsemiyorlar bu sorunu duymazlıktan gelende var bu konuda yardımcı olursanız bilayre sevinirim herkese bayaramlar dilerim saygılarımla...

Aracın çamurluk içleri izolasyonu zayıf olduğu için taş çarpma sesleri geliyo içeri.
Ziebart vs. gibi firmalar araçlara komple ses izolasyonu yapıyolar. Sorununuzu bunlar çözer.
Eğer iç aksamın tıkırtısından bahsediyosanız Seat'ların neredeyse hepsi böyle. Sert ve ucuz plastik aksamlı üretilmelerinden kaynaklanıyo.

Geri
Üst Alt