Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hugo Almeida ile sonunda 3.5 yıllık sözleşme

Anarchist

Kayıtlı Üye
Beşiktaş'a transferiyle ilgili yaptığı açıklamalarla kafaları karıştıran Hugo Almeida sonunda 3.5 yıllık sözleşmeye imzayı attı.

Beşiktaş, Portekiz'li oyuncu için Werder Bremen'e 2.3 milyon Euro, Almeida'ya da yıllık 2.7 milyon Euro ödeyecek.

Almeida, daha önce Beşiktaş'a transfer olacağına yönelik haberleri ''Bu tümüyle yalan. Ben Portekiz'deyim ve ailem ile tatil yapıyorum. Bu hikayeyi muhtemelen Beşiktaş Başkanı yayıyor'' şeklinde yalanlamıştı.

Yeter demirören yeter,bukadar yıldız bir arada görmeye alışık değiliz..:D

hayırlı olsun diyelim o zaman.. :D :D

konu açmaya yetişemiyorum artık ya..bu arkadaş q7 ile birlikte,yüksek bonservis ile satma ihtimalimizin olduğu 2. isimdir..26 yaşında,1.90-1.91 boyunda bir arkadaş..sözleşme 3,5 yıllık..bonservisi 2,5 m euro civarında para ödenecek..alacağı para yıllık 2,7m euro olarak yazıldı (son derece makul bir fiyat..-bknz: nihat)portekiz milli takımında da oynayan bir santrafor..pauleta dan sonra belirli bir santrafor bulamayan portekiz milli takımında bu mevkinin bence en büyük adayı..yorumum:tek başına gelmiş olsa üzülürdüm,zira bu adam kolay golleri kaçırma uzmanıdır..eğer ki vatandaşları,yani arkadaşları olmasa yanında,bi kaç maç gol kaçırdıktan sonra tribün tepkisi karşısında küsebilirdi..ama şimdi yanında ona destek olabilecek kişiler var..kolay golleri kaçıran bu arkadaş,hiç olmadık goller de atabilir..özellikle soluyla fena şutlar atabiliyor ki,uzaktan da vurabilen santraforumuz,ilhandan beri yoktu..sonuç olarak, yönetimi tebrik etmekten başka diyecek bişey yok..yerliler gol kurtaracak,yabancılar gol atacak..hadi hayırlısı..

not:şimdi; ferrari,sivok,ernst,hilbert,fernandes,holosko,bobo,guti,q7,simao,hugo.. ferrari ye yol göründü gibi..

Allah'ım sana geliyorum :)

yine bana göre inanılmaz bir transfer daha, son derece beğendiğim bir futbolcu daha formamız altında. takımda 4 Portekiz' li oldu. Ekol olarak beğendiğim bir memleket zaten, beraber iyi bir oyun çıkaracaklarını umuyorum.

gidecekler arasında sancağı bence Tabata tutuyor ki bence tutsun, ardından ilk başta beğendiğim ama sonradan pek faydasını göremediğim Zapo, ondan sonra da gitmesine üzüleceğim Fink geliyor bence.

Allah'ım sana geliyorum :)

yine bana göre inanılmaz bir transfer daha, son derece beğendiğim bir futbolcu daha formamız altında. takımda 4 Portekiz' li oldu. Ekol olarak beğendiğim bir memleket zaten, beraber iyi bir oyun çıkaracaklarını umuyorum.

gidecekler arasında sancağı bence Tabata tutuyor ki bence tutsun, ardından ilk başta beğendiğim ama sonradan pek faydasını göremediğim Zapo, ondan sonra da gitmesine üzüleceğim Fink geliyor bence.

o saydığın 3 kişi,2 gün önce bucaspora kiralandı:)..ama yine 11 yabancı var şimdi..hocanın pek beğenmediğini düşünerek ferrari olur diye tahmin ettim..tabi bobo nun ve sivok un sakatlıklarının düzeleceğini varsayarak..hatta holosko da dahil..bu 3lüden sakatlığı geçmeyen olursa,yine sözleşme dondurup,kimseyi yollamadan da devam edilebilir..

o saydığın 3 kişi,2 gün önce bucaspora kiralandı:)..ama yine 11 yabancı var şimdi..hocanın pek beğenmediğini düşünerek ferrari olur diye tahmin ettim..tabi bobo nun ve sivok un sakatlıklarının düzeleceğini varsayarak..hatta holosko da dahil..bu 3lüden sakatlığı geçmeyen olursa,yine sözleşme dondurup,kimseyi yollamadan da devam edilebilir..

ahahaha hadi yaa :D buara gelen haberlerine baktığım için gidenleri görmemişim bile
Ozaman Tabata ve Zapo için iyi oldu diyebilirim ama Fink' i seviyordum ya...

Geri
Üst Alt