Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hoparlör ve Amfi Hakkında?

atecaman

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba, kullanmakta olduğum 2020 Ateca Excellence araçta ses center hoparlörden gelmekte, kapılardaki hoparlörlerden sanki surround ses geliyor sadece (ses ayarım merkeze ayarlı). Bu herkeste böyle mi?

Ben sesi sol ve sağ hoparlörden stereo olarak almak istiyorum, bunu yapmak için amfi alıp ayar mı yapmak gerekiyor? Hoparlör ya da amfi değişimi hangisi sesi daha net bir hale getirir?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Yanıtınız için teşekkür ederim, yani center hoparlör olan normal bir Ateca'da ses o zaman eşit olarak tüm hoparlörlerden gelmekte mi, yoksa yanlardan atıyorum daha az ama ana ses center dan daha gür geliyor gibi mi?

Skoda Ateca'da hoparlor sorununun kronik olduğu konuşuluyor. Kullanıcı hatası olduğunu düşünmüyorum. Kapılardaki hoparlor senin için cok büyük sıkıntıysa bir göster.

Geri
Üst Alt