Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Honda 646 bin aracını geri çağırdı

Torrado

Kayıtlı Üye
Honda 646 bin aracını geri çağırdı

Japon otomobil üreticisi Honda, dünya genelinde 646 bin adet aracını teknik sorun nedeniyle geri çağırma karar aldı.

Şirket yetkililerince yapılan açıklamada, Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya'da satılan Honda'nın Fit ve Jazz modellerinin geri çağrıldığı belirtilerek, karardan İngiltere'de 171 bin 372, ABD'de ise 140 bin aracın etkileneceği ifade edildi.

Açıklamada, geri çağırma kararının araç pencerelerinin açma ve kapama sisteminde oluşan hata nedeniyle alındığı bildirildi.

İngiliz The Times gazetesinin internet sitesinde yer alan Haberde ise bu teknik hatanın Güney Afrika Cumhuriyeti'nde bir çocuğun ölümüne neden olduğu belirtildi.

Kaynak : http://finans.mynet.com/haber/AnaSa...77387452/0/Honda-646-bin-aracini-geri-cagirdi

hangi model yılları arasından varmış acaba bu sorun ??

olabılcek seyler bunlarda bırının olumune neden olması gercekten kotu bıse olmus

geçen bir arkadaşım bana hondanın ticari amaçlı kullanılamayacağını bunun için anlaşmaları olduğunu söylemişti hatta ogüne kadar dikkat etmemiştim taksi olarak kullanılan honda varmı diye ki dün birtane yeni kasa civic gördüm taksi yapılmış böyle bir anlaşması varmı gerçekten hondanın merak ettim

geçen bir arkadaşım bana hondanın ticari amaçlı kullanılamayacağını bunun için anlaşmaları olduğunu söylemişti hatta ogüne kadar dikkat etmemiştim taksi olarak kullanılan honda varmı diye ki dün birtane yeni kasa civic gördüm taksi yapılmış böyle bir anlaşması varmı gerçekten hondanın merak ettim

ben bi kaç tane ya da aynı Civic'i gördüm Yılmaz abi velakin dünyanın hiç bi yerinde kullanılmıyo mu yani..

ben bi kaç tane ya da aynı Civic'i gördüm Yılmaz abi velakin dünyanın hiç bi yerinde kullanılmıyo mu yani..

onu bilmiyorumda dünyada kullanan varmı ama türkiyede böyle bir anlaşması varmı bilmiyorum

Geri
Üst Alt