Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hibrid AlmaMAk için 5 Nedenimiz var

1.4 TDI, 1.6 TDI alacağıma 2.0 benzinli araca LPG takar binerim. Hem daha yüksek performans, hem daha sorunsuz olan bi motor, hemde daha fazla ekonomi.
Madem işe bu yönden bakıyoruz..

2.0 sifira lpg takmak bir dusunce olabilir ama sifiri alirken cok gereksiz vergiler veriliyor 2.0 araclara. bunu da goz onunde bulundurunca 1.6 tdi lar en dogru secenek oluyor (bence).

2.0 sifira lpg takmak bir dusunce olabilir ama sifiri alirken cok gereksiz vergiler veriliyor 2.0 araclara. bunu da goz onunde bulundurunca 1.6 tdi lar en dogru secenek oluyor (bence).
Tabiki, herkesin zevki fikri farklı.
Mesela, 0km boş bir araca binmektense, 3-4 yaşında çok daha dolu ve kaliteli bir araca da binmekte mümkün. Buda tercih meselesi..
Mesela ben 0km bi Seat yerine, 2001 model bi Mercedes E serisine LPG'li binmeyi tercih ederim. Kilometresine rağmen, en azından çıtırtı tıkırtı sesleri duymak zorunda kalmam :) Yanında sahip olduğum yakıt ekonomisi ve kalitede kar olur.

Mesela, 0km boş bir araca binmektense, 3-4 yaşında çok daha dolu ve kaliteli bir araca da binmekte mümkün. Buda tercih meselesi..
Mesela ben 0km bi Seat yerine, 2001 model bi Mercedes E serisine LPG'li binmeyi tercih ederim. Kilometresine rağmen, en azından çıtırtı tıkırtı sesleri duymak zorunda kalmam :) Yanında sahip olduğum yakıt ekonomisi ve kalitede kar olur.

farklı bir yaklaşım... ayrıca satarkende zararın daha az oluyor sıfır 24 e aldıgım 2004 model accent admire crdi i 14 e 3 sene sonra sattım 31 e aldıgım cordobayı şuan satsan bide bundan zararım var toplamda 55 bin tl vermişim iki arabaya birinden 14 geri döndü 41bin tl vermişim şuan bir 2008 model cordobam var gerçekten zarar:)

bende bu dedigini yapmam :) 30.000 km den fazla ikinci eli asla almam.
araba konusunda cok titizim.

farklı bir yaklaşım... ayrıca satarkende zararın daha az oluyor sıfır 24 e aldıgım 2004 model accent admire crdi i 14 e 3 sene sonra sattım 31 e aldıgım cordobayı şuan satsan bide bundan zararım var toplamda 55 bin tl vermişim iki arabaya birinden 14 geri döndü 41bin tl vermişim şuan bir 2008 model cordobam var gerçekten zarar:)
Buda işin başka maddi boyutu :D

---------- Post added at 07:45 ---------- Previous post was at 07:44 ----------

bende bu dedigini yapmam :) 30.000 km den fazla ikinci eli asla almam.
araba konusunda cok titizim.
Yapılan kilometreyle aracın temizliği arasında bence bi doğru orantı yok.

Geri
Üst Alt