Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

her türlü sağlık sorunlarınız neler?? artık ben de bir doktorum :)

bi yere çarpma yada vurma gibi birşey oldu mu hiç? (travma?) temporomandibuler eklemde oluşan bir travma ve buna bağlı sinir sıkışmasının neden olduğu bir ağrı gibi duruyor. ama zannediyorum ki o kadar dayanılmaz bir ağrı da değil heralde? değil mi?

dayanılmaz degıl agrı
ama olagan dısıda bısey olmadı

tamam o zaman bende sureklı bır uyku halı var aksama kadar yatsam uyurum canım hıcbırsey yapmak ıstıyor sankı tas tasıdım yoruldum.. kan degerlerıme baktırdım normal.. sorunum ne benım bıraz daha canlı olmak ıstıyromm :S

tamam o zaman bende sureklı bır uyku halı var aksama kadar yatsam uyurum canım hıcbırsey yapmak ıstıyor sankı tas tasıdım yoruldum.. kan degerlerıme baktırdım normal.. sorunum ne benım bıraz daha canlı olmak ıstıyromm :S

kan değerleri derken tiroid hormon profiline de baktrdınız mı acaba?

organ naklinin organ bağışcısı için sakıncaları nelerdir Ali?

bir arkadaşımızın babasına böbrek nakli yapılacak ama verecek olan bu durumda bir sıkıntı yaşar mı? böbrek nakli konusunda senin bilgini alabilirmiyim?

organ naklinin organ bağışcısı için sakıncaları nelerdir Ali?

bir arkadaşımızın babasına böbrek nakli yapılacak ama verecek olan bu durumda bir sıkıntı yaşar mı? böbrek nakli konusunda senin bilgini alabilirmiyim?

telefonla bilgi verilmiştir :p :)

rica ederm kardeşim yardımcı olmaya çalışıyoruz elbet :)

3 gündür göğüs kafesimin ortasında bir ağrı,sancı var bu neden olabilir ali ? benım tahmınım ya sıgarayı cok ıctım ama 3 gun mu surer ağrısı ? yada üşüttüm o yüzden ağrıyor ? tam nefes alıp veremıyorum sıkışıyor kafes .:S

Geri
Üst Alt