Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

her türlü sağlık sorunlarınız neler?? artık ben de bir doktorum :)

ooo doktorum merhabalar :) nsılsınız iyi misinz? tus fln bu aralar hikaye oldu yaa :S daha yeni nöbetten çıktım geldim, bizim çukurova intörnlüğü baya ağır geçiyor. pek çalışamıyorum :S :(

tus hikaye olmasın ihmal etme. bende bu tusta turnayı gözünden vuracam inşallah.

ayrıyetten kocaelide ikamet eden yolu seka devlet hastanesi aciline düşen olursa(hastalık olmaz inşallah) hertürlü yardımımızı esirgemeyiz...

tus hikaye olmasın ihmal etme. bende bu tusta turnayı gözünden vuracam inşallah.

ayrıyetten kocaelide ikamet eden yolu seka devlet hastanesi aciline düşen olursa(hastalık olmaz inşallah) hertürlü yardımımızı esirgemeyiz...

işllh gözünden vurursun abi, ne istiyorsun peki? =)

20'lik dişin ufak tefek ağrılarla sağlıklı bi şekilde çıkma ihtimali var mıdır. ??
disçiye gidersem çekicek muhtemelen ya da canımı kesin yakacak en azından..dişimden olmayım.. :D :D

bu arada belim düzeldi teşekkür ederim doktor bey.. :D :D

Oooo büyük sıkıntı kardeşim söylemedi deme :) , geçen yaz çektirdim 2 tane , karga burnu - matkap ne varsa girdi dişe , tek parça çıkaramadı uğraştı durdu, tabi o sırada beynimde uğuldamalar falan :) , Alt iki gömülü diş ise hiç ihmal etme çektir , öndeki dişleri zamanla eğriltiyor. 2-3 gün sancı çekersin sonra normal hayata dönersin ;)

20'lik dişin ufak tefek ağrılarla sağlıklı bi şekilde çıkma ihtimali var mıdır. ??
disçiye gidersem çekicek muhtemelen ya da canımı kesin yakacak en azından..dişimden olmayım.. :D :D

Oooo büyük sıkıntı kardeşim söylemedi deme :) , geçen yaz çektirdim 2 tane , karga burnu - matkap ne varsa girdi dişe , tek parça çıkaramadı uğraştı durdu, tabi o sırada beynimde uğuldamalar falan :) , Alt iki gömülü diş ise hiç ihmal etme çektir , öndeki dişleri zamanla eğriltiyor. 2-3 gün sancı çekersin sonra normal hayata dönersin ;)

dişçiye zaman ayarlayıp gidicem zaten daha devam ederse ama eskiden nasılmış peki 20'lik dişi milenyum insanlarını vurmadı herhalde sadece.. :D :D

yahu 2 gundur çenemi oynatınca sag kulagımın yanında bi agrı oluyo ve ayrıcada sanki üst çene ve alt çenenin (yanlış isimlendirmiş olabilirim anladığınızı umuyorum) kemikleri birbirine sürtüyomuş gibi hissediyorum agrıda zaten buna baglı:(
acaba nedendir?? :confused::confused:

rica ederim ne demek efendim.. 20 lik dişe gelirsek de tabii ki de sağlıklı bir şekilde çıkabilir. en basit örnek olarak kendimi gösterebilirim. hiçbir sıkıntı hissetmedim çıkarken :) ama istersen bir diş hekimine de gösterip danışabilirsin, bazen müdahale de gerektirebiliyor.

yahu 2 gundur çenemi oynatınca sag kulagımın yanında bi agrı oluyo ve ayrıcada sanki üst çene ve alt çenenin (yanlış isimlendirmiş olabilirim anladığınızı umuyorum) kemikleri birbirine sürtüyomuş gibi hissediyorum agrıda zaten buna baglı:(
acaba nedendir?? :confused::confused:

bi yere çarpma yada vurma gibi birşey oldu mu hiç? (travma?) temporomandibuler eklemde oluşan bir travma ve buna bağlı sinir sıkışmasının neden olduğu bir ağrı gibi duruyor. ama zannediyorum ki o kadar dayanılmaz bir ağrı da değil heralde? değil mi?

Geri
Üst Alt